KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MAKÓI FC"
Makó-veréssel ismét élre került a Fradi 2008. november 9. 17:50 Kiélezett, kemény mérkőzésen tartotta otthon a három pontot a Ferencváros együttese a Makóval szemben a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 14. fordulójában. Nagyon jól tartották magukat a vendégek, ám a rutinosabb zöld-fehérek végül 3-2-re nyerni tudtak. A fővárosi alakulat az utolsó hazai mérkőzésén elért győzelemnek köszönhetően ismét az élre állt a másodosztályban.

A Makó FC nem bírt a Jászberénnyel 2008. november 2. 15:10 Hazai környezetben nem tudta begyűjteni a három pontot a Makó FC a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 13. fordulójában. A vendég Jászberény egy szerencsés találattal sokáig vezetett, ám nem született meg a kiesőhelyen tanyázó csapat első idegenbeli sikere, mert Bány szabadrúgásgóljával döntetlenre mentette a mérkőzést a vendéglátó.

Megidézték Beckhamet a Sport utcában 2008. október 26. 15:20 A BKV Előre bár az első félidő után még 3-1-es vezetésre állt, végül 4-3-ra kikapott a Makó ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 12. fordulójában. A „közlekedésiek” a második játékrészben ráültek kétgólos előnyükre, és annak ellenére, hogy megnyomták az utolsó negyedórát-húsz percet, a három pontot érő találatot ellenfelük gyötörte be.

Remekelt a Honvéd, lerobbant a Makó 2008. október 21. 20:12 Jó iramú találkozón, meggyőző játékkal, 5-1-ás összesítéssel jutott a legjobb nyolc közé a Budapest Honvéd labdarúgócsapata, miután hazai pályán 3-1-re legyőzte a Makó csapatát. A budapestiek végig uralták a mérkőzést, a vendégeknek momentuma sem volt.

A Makó kiütötte a peches Csabát 2008. október 19. 16:18 Megszórta patinás múltú ellenfelét a Makó FC a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 11. fordulójában. A balszerencsés Békéscsaba az első félidőben büntetőt hibázott és csak kapufáig jutott, miközben a hazaiak két gólt is találtak. A második játékrészben bebiztosította győzelmét a Maros-parti csapat, Bernáth becsületgólja túl későn érkezett.

A második félidőben jött a bőcsi henger 2008. október 12. 16:56 Az elmúlt heti kisiklást követően a második félidőben mutatott hatékony játékával magabiztos, 3-1-es győzelmet aratott a Bőcs a Makó ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjának tizedik fordulójában vasárnap.

A Makó is szalutált a Honvédnak 2008. október 8. 16:55 A Soproni Ligában legutóbb Siófokon nyerő Budapest Honvéd labdarúgócsapata a Magyar Kupában is folytatta jó szereplését. A kispestiek a sorozat nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a teljes második játékrészt emberhátrányban játszó NB II-es Makó vendégeként nyertek 2-0-ra. A visszavágót október 22-én rendezik a Bozsik stadionban.

A Makó hét góllal kárpótolta szurkolóit 2008. október 5. 17:03 Könnyed sikerrel szakította meg négy hete tartó nyeretlenségi sorozatát a Makó a Tököl ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjában a kilencedik fordulóban. Gévay vezető góljára a vendégek még válaszoltak, ám a második félidőben szabályos gólfesztivált rendeztek a hazaiak.

A Vecsés elpáholta a hagymavárosiakat 2008. szeptember 27. 18:09 Igazi hárompontos mérkőzésre került sor a magyar labdarúgó NB II 8 fordulójában, ahol a Vecsés hazai pályán fogadta azt a Makót, melyet a forduló előtt csupán jobb gólarányának köszönhetően előzött meg a tabellán. A mérkőzésen Pisont István nem tudott leülni a hazaiak kispadjára, mert beteg édesanyja mellett maradt, így megbízott ezdőként Faragó István irányította a csapatot.

A Diósgyőr egykapuzott, a Makó nyert 2008. szeptember 24. 17:16 A Makó FC bejutott a legjobb tizenhat közé a labdarúgó Magyar Kupában. Az NB II-s csapat a sorozat negyedik fordulójában Maróti góljával 1-0-ra verte az első osztályú Diósgyőr együttesét.