KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KAZINCBARCIKA FC"
Senki sem látta a ferencvárosi kivégzést 2009. május 16. 16:43 A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Fegyelmi Bizottságának döntése értelmében zárt kapuk mögött kellett lejátszania soron következő mérkőzését a Ferencvárosnak. Az NB II Keleti csoportjának bajnokát azonban ez sem zavarta meg, s könnyed játékkal 5-0-ra legyőzte a Kazincbarcikát. A 26. fordulóban Ferenczi István négyszer, Tóth Bence egyszer volt eredményes.

Lila kupaünnep a Hungária körúton 2009. március 11. 19:54 Az Újpest tartalékosan is megverte 2-1-re az MTK-t idegenben a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első összecsapásán. Igaz, a lilák sikeréhez kellett Bognár Tamás játékvezető is. A Honvéd valamivel nyugodtabban készülhet a Kecskemét elleni, jövő heti második találkozóra, hiszen a kispestiek 2-0-ra nyertek. A Győr Kazincbarcikán fordított, s nyert 2-1-re.

Binder jelentette a különbséget Cegléden 2008. november 8. 15:40 Ciprian Binder duplájával fordított és nyert 2-1-re a Kazincbarcika együttese a Cegléd ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 14. fordulójában. Az első félidőben még vezettek a hazaiak, ám a második részben a román támadó öt perc alatt a vendégek javára alakította az eredményt.

Labdarúgó NB II: gólnélküli döntetlen Jászberényben 2008. október 12. 17:08 Nem bírt egymással a Jászberény és a Kazincbarcika a labdarúgó NB II keleti csoportjának tizedik fordulójában. A hazaiak ugyan többet támadtak, ám Németh Gyula és Hevesi-Tóth is hatalmas helyzetben rontott.

Keretbe foglalta győzelmét a Barcika 2008. október 8. 17:19 Kétgólos előnnyel várhatja a Kazincbarcika futballcsapata a pápai visszavágót a labdarúgó Magyar-kupa nyolcaddöntőjében. Szerdán délután ugyanis a borsodiak a találkozó elején szerzett Engi és a lefújás előtt nem sokkal bepasszolt Kerékgyártó gólokkal 2-0-ra legyőzték a Lombardot.

Remek hajrával nyert a Kazincbarcika 2008. október 4. 17:15 A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 9. fordulójában a Kazincbarcikai SC a BKV Előrét fogadta szombaton, 1-1-es félidő után a remekül hajrázó házigazda 4-2-re nyert.

Csabán már nem tudott győzni a Barcika 2008. szeptember 27. 18:25 Gyenge színvonal, fáradt játékosok, eseménytelen mérkőzés, a végeredmény sem lehetett más: gólnélküli döntetlen. Röviden, tömören így lehetne jellemezni, amit a gyér számú publikum ma a békéscsabai Kórház utcai stadionban láthatott.

Elvérzett a Vasas Kazincbarcikán 2008. szeptember 24. 18:10 A Vasas labdarúgói nem tudtak méltó emléket állítani a kedd hajnalban elhunyt legendájuknak, Illovszky Rudolfnak, idejekorán búcsúztak a Magyar Kupa további küzdelmeitől. A hazai pályán nagy lalkesedéssel játszó Kazincbarcika Ciprian Binder vezérletével kiejtette nagynevű ellenfelét.

Döntetlen született a borsodi rangadón 2008. szeptember 20. 18:29 1-1-es döntetlen született a Kazincbarcika-Bőcs találkozón a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 7. fordulójában. Simeon Stevica három perccel a fordulás után a hazaiaknak szerzett vezetést, ám nyolc perccel a lefújás előtt Ondó János legalább egy egyik pontot megmentette a listavezetőknek.

Továbbra is utolsó helyen áll a Tököl 2008. szeptember 13. 18:26 A labdarúgó NB II Keleti csoportjának hatodik fordulójában hazai pályán kapott ki a Tököl együttese a Kazincbarcikától 3-1-re. Gyimesi László gárdája továbbra is az utolsó helyen ál a tabellánl, és bár a második félidőben volt egy jobb időszaka, az elején kapott két Kovács Péter-gól eldöntötte a mérkőzés sorsát. A tököliek szépítő gólját Varga László szerezte, a kilencvenedik percben Pintér Tibor állította be a végeredményt.