KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CEGLÉDI VSE"
Labdarúgó NB II, Keleti csoport: bedarálta a Ceglédet a Bakta 2008. november 15. 15:20 Utolsó bajnoki mérkőzésükön léptek pályára a csapatok az NB II Keleti csoportjában szombat délután. Szerencsére az időjárás és a pálya talaja kifogástalan volt a késő őszi időpont ellenére is, így minden adott volt a hazai pályán remekül szereplő Baktalórántháza és az idei szezonban ugyancsak vitézkedő Cegléd számára, hogy egy jó mérkőzést játszanak a záró fordulóban.

Binder jelentette a különbséget Cegléden 2008. november 8. 15:40 Ciprian Binder duplájával fordított és nyert 2-1-re a Kazincbarcika együttese a Cegléd ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 14. fordulójában. Az első félidőben még vezettek a hazaiak, ám a második részben a román támadó öt perc alatt a vendégek javára alakította az eredményt.

Megérdemelt ceglédi siker az MTK ellen 2008. november 2. 15:04 Küzdelmes mérkőzést és egy tizenegyesgólt hozott a Cegléd vendégjátéka Budafokon,az MTK második csapata ellen. A több helyzetet kidolgozó, a labdát többet birtokló vendégcsapat megérdemelten vitte el a három pontot.

Gól és lapok nélküli mérkőzés Cegléden 2008. október 25. 16:31 Rendkívül sportszerű mérkőzésen játszott egymással gólnélküli döntetlent a Cegléd és a Szolnok együttese a labdarúgó NB II 12. fordulójában. A találkozó érdekessége, hogy lapok nélkül fejezték be a csapatok az összecsapást.

Labdarúgó NB II, Kelet: fordulás után pörgött fel a Cegléd 2008. október 18. 17:48 Nehezen lendült bele, ám végül könnyűnek mondható győzelmet aratott a Cegléd a labdarúgó NB II Keleti csoportjában, a 11. fordulóban. Az ESMTK-val vívott első félidő unalmasan csordogált, a második felvonásra azonban felpörögtek az események.

Cegléd: a Fradi után Vácon is döntetlen 2008. október 12. 16:36 A Vác hazai pályán 2-2-s döntetlent ért el a jó erőkből álló Cegléd ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjában a tizedik fordulóban. A hazaiak korán hátrányba kerültek, majd fordítottak, végül azonban be kellett, hogy érjék egy ponttal.

Labdarúgó NB II:idegenben nyert a Cegléd a Jászberény ellen 2008. szeptember 27. 18:30 Idegenben győzött 2-1-re a Cegléd együttese a Jászberény ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjának nyolcadik fordulójában. Az első félidő meddő fölénye után, a vendégek a második félidőben eldöntötték a mérkőzést és továbbra is harcolnak a dobogóért.

Labdarúgó NB II, Keleti csoport: a BKV Előre nem bírt a Cegléddel 2008. szeptember 20. 18:36 A Ceglédi VSE együttese 1-1-es döntetlent ért el hazai pályán a szebb napokat is megélt BKV Előre ellen a labdrúgó NB II hetedik fordulójának szombat délutáni meccsén. Mindkét félidő elején született egy gól: Galántai gyönyörű találatát Medgyesi egyenlítette ki a második félidő elején.

Folytatódott a Békéscsaba rossz sorozata 2008. szeptember 13. 18:11 Igen gyenge kapusteljesítményének, illetve elképzelés nélküli játékának köszönhetően a békéscsabai alakulatnak nem sikerült feledtetni a múlt heti zakót a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 6. fordulójában. A szervezettebben játszó Cegléd kihasználta a lehetőséget, és ha egy cseppnyi szerencsével is, de végül 3-2-re nyert és hazavitte mindhárom bajnoki pontot.

Ceglédi sikerével tovább menetel a Bőcs 2008. szeptember 7. 19:47 Remek színvonalú találkozón 4-2-re győzött a listavezető Bőcs a Cegléd otthonában a labdarúgó NB II keleti csoportjában az ötödik fordulóban. A 20. percben kiállított Villányi révén tíz főre fogyatkozó hazaiak mindent megtettek és egyenlíteniük is sikerült a második félidőben, ám három perc alatt két gólt lőttek a vendégek és megőrizték vezető helyüket a tabellán.