KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BŐCS KSC"
Mi értelme volt az Üllői úti rangadónak? 2009. március 16. 13:24 Hiába nyert volna szombaton az Üllői úton a Bőcs a Ferencváros vendégeként a másodosztályú labdarúgó-bajnokságban és érte volna be pontszámban a zöld-fehéreket, a Tóth László irányította gárda akkor sem harcolhatta volna ki a szezon végén az élvonalbeli feljutást, ha a bajnokság végéig még le is előzik riválisukat. A Keleti csoportból ugyanis csak a listavezető Ferencváros adta be az MLSZ-hez megadott határidőig – péntekig – licenc-kérelmét a 2009-2010-es élvonalbeli bajnokságra! De akkor mi értelme és tétje volt az Üllői úti rangadónak?

FTC: napfény, focisuli, jön az NB I? 2009. március 14. 16:57 Az NB II 17. fordulójának szombati játéknapján a Ferencváros labdarúgócsapata hatalmas lépést tett az élvonal felé, mivel hazai környezetben, tizenkétezer néző előtt 4-1-re legyőzte elsőszámú NB I-be vágyó riválisát, a Bőcsöt. Az FTC góljait sorrendben Dragóner Attila, Fitos László, Ferenczi István és Samuel Wedgbury szerezték. Bobby Davison csapatának előnye háromról hat pontra nőtt a borsodiakkal szemben.

Labdarúgás: a Bőcshöz igazolt a Debrecen csatára 2008. december 15. 16:20 Végleg megszerezte a Bőcs labdarúgócsapata a debreceni Urbin Pétert - adta hírül a hajdúsági klub hivatalos honlapja.

Győzött a Bőcs Békéscsabán 2008. november 8. 15:19 Végig magabiztosan, a mérkőzést irányítva szerezték meg az igen fontos három pontot a vendég bőcsiek a Békéscsaba otthonában a labdarúgó NB I keleti csoportjának 14. fordulójában. Külön örömöt jelenthetett Tóth László mesternek, hogy mindhárom góljukat saját nevelésű játékos szerezte.

Botlott a listavezető Szolnokon 2008. november 1. 15:53 A másodosztályú labdarúgó bajnokság keleti csoportjának 13. fordulójában az éllovas Bőcs látogatott Szolnokra. Nagy iramú, kiállítással fűszerezett mérkőzésen, Kotula góljával 1-0 győztek a hazaiak a borsodiak ellen. A szombati mérkőzésen a hazai csapat ismét kapott gól megúszta így már 465 perce érintetlen Rézsó hálója.

Labdarúgó Ligakupa: először győzött a Bőcs, a Vácot verte 5-0-ra 2008. október 29. 15:38 A labdarúgó Ligakupa A csoportjának harmadik fordulójában két NB II-es csapat csapott össze szerdán Bőcsön: a bajnokságban remeklő házigazdák a Vácot fogadták. A vendéglátók nem titkolt célja volt, hogy megszerzik első győzelmüket a sorozatban melyet végül magabiztos, 5-0-ás sikerrel el is értek.

A hajrában hengereltek a bőcsiek 2008. október 26. 15:35 A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 12. fordulójában a Bőcs KSC vasárnap hazai környezetben a Tökölt fogadta. Az első félidőben álmosan küzdöttek a felek, de Cséke révén megszerezte a vezetést a Bőcs. A második játékrészben egy tököli kiállítás után még háromszor voltak eredményesek a hazaiak, így végül magabiztos, 4-0-ás győzelmet arattak.

Újpesti jutalomjáték a Szusza-stadionban 2008. október 22. 19:43 Magabiztos, könnyed játékkal nyert meg a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóját az NB I második helyén álló Újpest FC az NB II Keleti csoportját vezető Bőcs ellen. A lilák szépségdíjas találatokkal 7-0-ra „intézték" el a zöld-fehéreket, így összesítésben 10-0-s gólkülönbséggel jutottak a kupasorozat legjobb nyolc csapata közé. Az egész találkozón remekül futballozó Foxi Kethevoama mesterhármast szerzett.

Vecsésen botlott a listavezető Bőcs 2008. október 18. 16:13 Bár az első félidő közepén George révén a vendégek szereztek vezetést, ezt követően nem tudták kihúzni kapott gól nélkül a lelkes vecsésiekkel szemben a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 11. fordulójában. A hazaiak Folmer góljával egyenlítettek, találat után elszabadultak az indulatok és a hazaiaktól Kiskapusit, a vendégektől Irhást állította ki a játékvezető.

Sisa Tibor győzelemmel debütált Bőcsön 2008. október 15. 17:06 Az NB II Keleti csoportjában élen álló Bőcs KSC alaulmaradt az élvonalban szereplő Diósgyőri VTK ellen a Ligakupa csoportkörének a második fordulójában szerda délután. Az első félidőben több helyzete volt a Bőcsnek, mégis döntetlen állásnál jött a félidő. A fordulás után Szélpál megszerezte a DVTK gólját, amivel el is döntötte a három pont sorsát.