KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VECSÉSI FC"
"Détári Lajos masszív alkoholista!" 2010. november 4. 19:22 Ejha, áll a bál az NB II-es Vecsésnél! A Keleti-csoportban jelenleg 13. helyen álló csapat új szakmai igazgatója, Détári Lajos meg sem melegedett, máris kínos szituációba került. Lealkoholistázták, ám az elnök megvédte őt.

Öttel búcsúzott a Fradi, feljutó a Pápa 2009. június 13. 19:53 Lipcsei Péter és Ferenczi István örömjátékával zárta a Ferencváros, purgatóriumnak tűnő másodosztályú korszakát. A zöld-fehérek 5-1-re győzték le a Détári Lajos vezette Vecsést, köszönhetően elsősorban a három gólpasszt kiosztó csapatkapitánynak és a háromszor is betaláló támadónak. A vendégek a 70. percig bírták a tempót a kilencedik kerületiekkel, ám ekkor megrázták magukat a hazaiak és négy gólt rámoltak be az ellenfél hálójába. Détári Lajos, a vecsésiek vezetőedzője nyolc perccel a vége előtt inkább az öltözőt választotta játékosai szenvedése helyett...A Nyugati csoportot a Gyirmót nyerte, de licensz hiányában nem lehet élvonalbeli, így a Százhalombattát 6-1-re kiütő Pápa örülhet a feljutásnak. Bronzérmes a Pécs.

Vecsésen is döcög Détári Lajos szekere 2009. április 4. 19:27 Hazai pályán szenvedett 1-0-s vereséget Détári Lajos együttese, a Vecsés a Kazincbarcikától a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 20. fordulójában. Nyugaton fontos mérkőzést nyert a Kozármisleny, amely a Felcsút otthonából hozta el a három pontot. Alsóházi rangadót nyert a Baja Százhalombattán.

Lefejelte ellenfelét a válogatott védő 2009. március 1. 14:35 Nem a mérkőzésen mutatott játékról marad emlékezetes a Vasas felkészülési mérkőzése a Vecsés ellen. Tóth Andrásnak, az angyalföldiek csapatkapitányának sportszerűtlen megmozdulása meghatározta az egész összecsapás képét. A válogatott bekk az első játékrész közepén lefejelte a vendégek csatárát, Lukács Bálintot. A sportnapilapnak adott nyilatkozata szerint a vecsésiek támadója az édesanyját szidta, ezért tette, amit tett.

Az első helyen telel a Ferencváros 2008. november 15. 15:04 Győzelemmel zárta az őszi szezont a Ferencváros labdarúgócsapata, miután az NB II Keleti csoportjának 15. fordulójában 4-0-ra nyert Vecsésen. Bobby Davison együttese már az első félidőben kétgólos előnyre tett szert Pölöskei Péter és Zsivóczky Norbert góljai révén, majd a második játékrész elején Dragóner Attila és Fülöp Noel tovább növelte a zöld-fehérek előnyét. Az FTC első helyen zárja az őszt.

Labdarúgó NB II: a Jászberény a hajrában verte a Vecsést 2008. november 8. 15:29 A Jászberény labdarúgócsapata hazai pályán 1-0-ra verte meg a Vecsést a labdarúgó NB II keleti csoportjának 14. fordulójában. A találkozó egyetlen gólját Majzik Bertalan szerezte.

Érintetlen maradt a háló Vecsésen 2008. november 1. 15:06 A hazaiak csak kapufáig, a vendég BKV Előre pedig helyzetekig jutott, igaz, Farkas játékvezető egy büntetőt nem adott meg a javukra a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 13. fordulójában. A mérkőzés hajrájában Pisont István játékos-edző is pályára lépett.

Békéscsaba: hat gól a záró húsz percben 2008. október 25. 16:24 Minden az utolsó húsz percben dőlt el a Békéscsaba–Vecsés találkozón a labdarúgó NB II 12. fordulójában. A 67. perben a végül két gólt is szerző Bernáth góljával az Előre szerzett vezetést, és bár a vendégek rögtön fordítani tudtak, csak pár perc erejéig tartották az előnyt, hiszen a hajráig még három gól is rúgtak a csabaiak, így megérdemelten nyerték az alsóházi rangadót.

Vecsésen botlott a listavezető Bőcs 2008. október 18. 16:13 Bár az első félidő közepén George révén a vendégek szereztek vezetést, ezt követően nem tudták kihúzni kapott gól nélkül a lelkes vecsésiekkel szemben a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 11. fordulójában. A hazaiak Folmer góljával egyenlítettek, találat után elszabadultak az indulatok és a hazaiaktól Kiskapusit, a vendégektől Irhást állította ki a játékvezető.

Nem láthattak gólt a nézők Tökölön 2008. október 12. 17:02 Nem született gól a Tököl - Vecsés NB II-es labdarúgó-mérkőzésen a keleti csoport tizedik fordulójában. A vendégegyüttes járt közelebb a gólszerzéshez a gyenge színvonalú mérkőzésen, ám Hungler Gábor büntetőjét a hazaiak kapuját védő Beke kiütötte. A Vecsés együttesének játékosedzője, az édesanyját gyászoló Pisont István nem volt ott a találkozón.