KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VÁC ÚJBUDA"
Vác aranyérmes „fiait” ünnepli 2009. május 23. 10:32 Tizenöt évvel előtt a váci labdarúgócsapat nyerte az első osztályú magyar bajnokságot. A jubileum alkalmából az akkori gárda játékosai ismét összeállnak egy gálamérkőzésre és megütköznek a jelenlegi utódokkal, a másodosztály Keleti-csoportjának középmezőnyébe tartozó Vác-Újbuda együttesével.

Hat helyen tört el a Fradi-ikon arca 2009. április 20. 16:48 Hétfő délután átesett a műtéten Dragóner Attila, a Ferencváros labdarúgócsapatának hátvédje. A válogatott hátvéd a szombaton lejátszott, Vác elleni bajnoki mérkőzés során sérült meg súlyosan. Igaz András, a zöld-fehérek technikai vezetője a SportHirado.hu-nak elárulta, az előzetes hírekkel ellentétben nem három, hanem hat helyen tört el a játékos arccsontja. A felépülés idejéről még nem mondtak pontosabb információt az orvosok.

Ligakupa: B. Tóth mesterhármasával kiütéses angyalföldi siker 2008. november 29. 12:40 Egy mérkőzést játszottak le szombat délelőtti kezdéssel a labdarúgó Ligakupa hetedik fordulójából. Az A csoportban a listavezető vasas a sereghajtó Vácot fogadta, s a papírformának megfelelően hatgólos hazai siker született.

Ötösre vizsgázott a Makó a Vác ellen 2008. november 16. 14:59 A Makó FC együttese Magyar György csapatkapitány vezérletével fölényes sikert aratott a Vác-Újbuda ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjának utolsó őszi fordulójában. Hiába tették szorossá a mérkőzést a vendégek az első félidő hajrájában, a Maros-partiak a második játékrészben hengereltek.

Emberhátrányban is győzni tudott a Loki 2008. november 8. 15:00 A DVSC-DEAC labdarúgócsapata 1-0-s győzelmet aratott Vácon a labdarúgó NB II keleti csoportjának 14. fordulójában. A vendégek győzelmének értékét növeli, hogy szinte a teljes mérkőzés alatt emberhátrányban játszottak, hiszen Németh Ádámot már a nyolcadik percben kiállította a játékvezető. A találkozó egyetlen gólját Szilágyi Péter szerezte.

Kihagyott büntetők után hazai győzelem 2008. november 1. 15:13 Meglepően jóiramú és élvezetes találkozót játszottak egymással a Baktalórántháza és a Vác-Újbuda labdarúgócsapatai az NB II keleti csoportjának 13. fordulójában. A hazai csapat számára nagyon fontos volt a győzelem megszerzése, mert csak így kerülhetett el a kiesőzóna környezetéből.

Mindenképpen győzni szeretne a Bakta 2008. november 1. 09:49 A kiesésé elkerülése elől menekülő Baktalórántházának létszükség, hogy otthonában ne veszítsen pontot a Vác ellen. Mivel az idegenbeli mérlege rendkívül gyenge eddig a szabolcsi kiscsapatnak – mindössze egy szerzett pont –, így hazai pályán kell a bennmaradáshoz szükséges pontokat összeszorgoskodniuk.

Labdarúgó Ligakupa: először győzött a Bőcs, a Vácot verte 5-0-ra 2008. október 29. 15:38 A labdarúgó Ligakupa A csoportjának harmadik fordulójában két NB II-es csapat csapott össze szerdán Bőcsön: a bajnokságban remeklő házigazdák a Vácot fogadták. A vendéglátók nem titkolt célja volt, hogy megszerzik első győzelmüket a sorozatban melyet végül magabiztos, 5-0-ás sikerrel el is értek.

Emberelőnyben ütötte ki a Barcikát a Vác 2008. október 25. 16:20 Hiába szerzett vezetést az első félidőben fölényben játszó Kazincbarcika a labdarúgó NB II Keleti csoportjában, a második félidőben hengerelt a Vác és kiütéses győzelmet aratott szombaton.

Gyánó triplája után Mundi is beköszönt 2008. október 22. 16:16 A labdarúgó Ligakupa A csoportjának harmadik fordulójában a Vasas 4-0-ra győzött a Vác-Újbuda ellen idegenben: Gyánó Szabolcs három, míg Mundi Roland egy gólt szerzett. Az angyalföldiek a 19. perctől emberhátrányban futballoztak a kapus Bartos Attila kiállítása miatt.