KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SAN_ANTONIO_SILVER_STARS"
Shock-kolt a Detroit a kosárdöntőben 2008. október 7. 20:04 Vasárnap véget ért a WNBA idei szezonja, miután a Shock sorozatban három meccsen is felülmúlta a San Antonio Silver Stars-t a döntőben. Az első két találkozó még szoros volt, a harmadik mérkőzésen azonban nagy arányú Detroit győzelem született. A bajnok csapat így hat éven belül már a harmadik győzelmét szerezte meg, annak ellenére, hogy idén erre nem sok esélyük volt.

Újra bajnok a Detroit Shock együttese 2008. október 6. 09:24 A Detroit Shock együttese nyerte meg az amerikai női kosárlabda-bajnokságot (WNBA). A michigani együttes a döntő harmadik mérkőzésén 76-60-ra verte a San Antonio Silver Stars gárdáját, így az elmúlt hat kiírást számítva a harmadik sikerét aratta.

Detroit-San Antonio döntőt rendeznek 2008. szeptember 30. 07:59 A Detroit Shock hazai pályán két ponttal, 75-73-ra verte a New York Liberty csapatát, így 2-1-re nyerte a két győztes mérkőzésig tartó elődöntős versenyfutást az amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) rájátszásában. A Detroit ellenfele a már három győztes összecsapásig tartó fináléban a San Antonio Silver Stars csapata lesz.

Előnyt szerzett a Los Angeles Sparks 2008. szeptember 26. 09:13 Az amerikai női kosárlabda-bajnokság rájátszásában a Los Angeles Sparks hazai pályán tizenöt ponttal verte a San Antonio Silver Stars csapatát, így 1-0-s előnyre tett szert a két nyert mérkőzésig tartó elődöntős – egyben főcsoport döntős – párharcban. A következő találkozót szombaton játssza a két együttes.

Elődöntős a Liberty és a Silver Stars 2008. szeptember 23. 07:56 A New York Liberty idegenben, a San Antonio Silvers Stars hazai pályán nyert az amerikai női kosárlabda-bajnokság rájátszásában a negyeddöntő harmadik mérkőzésén, így mindkét győztes csapat bejutott az elődöntőbe, amely egyben a főcsoport fináléját is jelenti. A két továbbjutó gárda nem azonos ágon szerepel.

Első helyen zárt Nyugaton a San Antonio 2008. szeptember 12. 07:53 Az amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) alapszakaszában a San Antonio hazai pályán négy ponttal nyerte a Connnecticut elleni rangadót. A Silver Star így a Nyugati főcsoportban a legjobb mutatóval zárja majd az alapszakaszt és várja a folytatást a rájátszásban. Hosszú idő után nyert az Atlanta: a Dream Los Angelesben verte a Sparks csapatát.

Ponteső Phoenixben, túlóra Houstonban 2008. július 20. 08:34 Az amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján idegenben nyert az Indiana Fever és a Minnesota Lynx, míg hazai pályán bizonyult jobbnak soros ellenfelénél a száz pont fölé jutó Phoenix Mercury, valamint a túlórában győztes Houston Comets.

Kosárlabda, WNBA: idegenben nyert a Liberty és a Silver Stars 2008. július 16. 12:03 Az amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a New York Liberty a Connecticut Sun, a San Antonio Silver Stars pedig a Phoenix Mercury felett aratott győzelmet idegenben.

Kosárlabda, WNBA: kikapott a Los Angeles, nyert a San Antonio 2008. július 4. 08:06 Az amerikai női kosárlabda-bajnokság (WBNA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján idegenben nyert a Houston és a Minnesota, míg a San Antonio és a Seattle hazai pályán gyűrte le soros ellenfelét.