KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ANGOL_LABDARUGAS"
Nekiesett egy szurkoló David Beckhamnek 2010. június 19. 15:20 Bejutott az öltözőbe, és veszekedett David Beckhammel egy angol szurkoló pénteken, miután a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokság egyik esélyesének tartott csapat gól nélküli döntetlent játszott Algériával a C-csoport 2. fordulójában. Az angol szövetség (FA) magyarázatot követel a FIFA-tól.

Megtörte a Pool-átkot a Man. United 2010. március 21. 16:26 Gólvideókkal! Sorozatban három elveszített bajnoki után 2-1-re legyőzte mumusát, a Liverpoolt a Manchester United a Premier League 31. fordulójának slágermérkőzésén. Fernando Torres gyors góljára Wayne Rooney válaszolt, majd a találkozót Pak Dzsi Szung döntötte el. A színvonal elmaradt a várttól, a vendégek veszélytelenek voltak Van der Sar kapujára, a sokkal többet támadó gyárvárosiak így megérdemelt győzelmet arattak és a tabella élére álltak.

Kirúgták a PL-csapat menedzserét! 2010. március 15. 13:06 Betelt a pohár a szombati Arsenal ellen utolsó pillanatban elvérző Hull City vezetőségénél, azonnal hatállyal kirúgták a Premier League-ben szereplő labdarúgóklub menedzserét, Phil Brownt.

Elődöntős a 0-2-ről felálló Aston Villa 2010. március 7. 17:06 A Portsmouth után másodikként az Aston Villa biztosította helyét a labdarúgó FA-kupa legjobb négy csapata között, miután 0-2-ről talpra állva, a második félidőben négy gólt lőve 4-2-re verte a korábban Liverpoolt kiejtő Readinget.

Búcsúzott a Liverpool az FA-kupától! 2010. január 13. 23:25 VIDEÓVAL! Megismételt mérkőzésen, idegölő végjátékban maradt alul hosszabbításban a Liverpool labdarúgócsapata az angol FA-kupa harmadik fordulójában a másodosztályú Reading ellen. Így a kék-fehérek lesznek a Burnley ellenfele a legjobb harminckettő között. Öngóllal jutottak vezetéshez a Vörösök az első félidő végén, de a lefújás előtt tizenegyesből egyenlített a foggal-körömmel harcoló kiscsapat, amely a túlórában Shane Long fejesgóljával a továbbjutást is kierőszakolta.

Cantona: Ide nékem a Man Unitedet! 2009. május 25. 12:55 Eric Daniel Pierre Cantona ismét beszólt. A Manchester Unitedben 1992 és 1997 között futballozó híres-hírhedt francia zseni kijelentette: szívesen irányítaná menedzserként a Vörös Ördögöket, ha pedig ez mégsem jönne össze, az angol nemzeti tizenegy szövetségi kapitánya lenne. Indoklásként csak annyit mondott, ő a legjobb.

Csapattársai csinálták ki Fülöp Mártont 2009. május 18. 22:55 Buta vereséget szenvedett a Fülöp Mártonnal a kapujában fellépő Sunderland az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 37. fordulójának zárómeccsén. A piros-fehérek egy esetleges győzelemmel biztosan megragadhattak volna az élvonalban, ám két hatalmas hiba végül 3-1-es verséghez vezetett Portsmouthban.

UEFA: a Drogba-ügy még várhat... 2009. május 11. 11:23 Didier Drogba önmagából kikelve rontott neki a norvég Tom Henning Övrebö játékvezetőnek és a kamerának a Chelsea Barcelona elleni szerdai Bajnokok Ligája-kiesését követően. Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) büntetést helyezett kilátásba az ámokfutó elefántcsontparti támadónak, ám hogy mekkorát, azt csak júliusban tárgyalja meg a testület. Úgyis ráér...

Raúl: Dehogy megyek a Man Citybe! 2009. május 9. 14:28 Raúl, a hűség mintaképe. Bár az Atléticóban nevelkedett, 1994 óta a Real Madrid fehér mezét viseli magán, s úgy tűnik, ez soha nem változik már meg. A spanyol futballzseni ugyanis kerek-perec kijelentette, nem kér a Manchester City kegyeiből. A csapatkapitány Kaká után a második klasszis, akit nem varázsoltak el a britek fontmilliói.

Ferguson halálra rémült a karambol miatt 2009. május 6. 17:17 Súlyos, de szerencsére nem életveszélyes az állapota Sir Alex Ferguson autóbalesetet szenvedett két unokájának. A Manchester United menedzsere a keddi, Bajnokok Ligája elődöntő visszavágója előtt nem sokkal kapta a rossz hírt, ami szinte sokkolta a szakembert és ami miatt kis híján csapatát is hátrahagyta. A mester fiának exneje éppen iskolába vitte volna fiát és lányát, amikor karamboloztak.