KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VÍCTOR VALDÉS"
Valdés a Man. United kapusa lesz 2015. január 7. 17:11 Elfogadta a Manchester United másfél évre szóló szerződésajánlatát Victor Valdés, a Barcelona korábbi BL-győztes, világbajnok, Európa-bajnok kapusa - írja a BBC.

Valdés elköszönt a Barcától 2014. május 14. 17:33 Nyílt levélben mondott köszönetet a Barcelona szurkolóinak a csapat távozó kapusa, a 32 éves Victor Valdés, aki súlyos térdsérülése miatt lemaradt az idény hajrájáról és a világbajnokságról.

A Barca hosszabbítana Valdésszel! 2014. március 28. 13:10 Az FC Barcelona szerződéshosszabbítást ajánlott fel műtét előtt álló kapusának, Víctor Valdésnak, aki szerdán a Celta Vigo elleni bajnoki labdarúgó-mérkőzésen szenvedett térdszalagszakadást. A 32 éves kapus számára gyakorlatilag befejeződött a szezon, és mivel a szezon végén távozni akart, elvileg többet már nem lép pályára a klub színeiben.

Valdés: Arsenal és Barca helyett Monaco 2013. október 14. 10:43 Víctor Valdés jövő nyáron biztosan elhagyja a Barcelona csapatát, ahol 12 sikeres esztendőt töltött, többek között hat spanyol bajnoki címet is szerzett, és több mint 500 meccsen játszott. A hírek szerint azonban visszautasította az Arsenal megkeresését, és inkább a dúsgazdag AS Monaco ajánlatára bólintott rá.

Barca: 30 millióba kerül Valdés utódja 2013. szeptember 9. 21:43 Víctor Valdés szerződése 2014 nyarán jár le Barcelonában, de a távozni akaró kapus nem hosszabbított a nyáron, pedig lett volna rá lehetősége. Sandro Rosell, a katalánok elnöke még most is tárgyalna vele, már csak azért is, mert az utódjául kinézett fiatal 30 millió fontba kerül.

Valdés elbúcsúzott a Barcától 2013. május 24. 12:02 Egy vendéglőbe invitálta Victor Valdés, a Barcelona kapusa a csapattársait, a klub néhány vezetőjét, és alkalmazottját csütörtökön, hogy elbúcsúzhasson tőlük. A világ- és Európa-bajnok hálóőr már korábban bejelentette, hogy nem hosszabbítja meg 2014-én lejáró szerződését. Csak az volt a kérdés, hogy már ezen a nyáron távozik, vagy csak jövőre. Ez most már nem kérdés. Minden jel arra mutat, hogy a Monacóban folytatja.

Valdés kilépett Casillas árnyékából 2013. március 27. 17:30 VIDEÓVAL! Pedro gólja döntött a spanyolok javára kedd este, a párizsi Stade de France-ban, ami jó eséllyel vb-kijutást érhet majd nekik a végelszámolásnál. A meccs hőse az utóbbi időben sokat kritizált Victor Valdés volt, az ő védései is kellettek ahhoz, hogy a franciák 1993 után ismét vb-selejtezőt veszítsenek hazai környezetben.

Vb-, Eb- és BL-győztesek: hatan harcban 2012. június 25. 19:45 Nyolc aktív futballjátékos van a földkerekségen, aki vb-, Eb- és BL-győztesnek mondhatja magát: Iker Casillas, Xabi Alonso, Carles Puyol, Andrés Iniesta, Xavi, David Villa, Fernando Torres, Thierry Henry.

"Veszélyes" a Real Madrid előnye! 2011. november 27. 12:21 Legutóbb hét hónappal ezelőtt, San Sebastianban kapott ki tétmeccsen a Barcelona, amely szombat este Madridban, a Getafe ellen veszített ismét. Victor Valdés szerint a legrosszabbkor, a katalánok kapusa szerint a Real Madrid veszélyes előnybe került a bajnokságban.

Rekord közelébe került Victor Valdés 2011. október 20. 14:24 Habár messze még Manuel Neuer rekordja - a német válogatott kapusa 1147 perc után kapott tétmeccsen gólt a Bayern München ketrece előtt -, Victor Valdés egyre közelít egyéni csúcsa felé. Immáron öt találkozó óta nem kapitulált, így szerda este, a cseh Plzen elleni 2-0 alkalmával sem. A portás hálás, hogy egy ilyen csapat tagja lehet.