KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TORGHELLE_SANDOR"
Torghelle góllal debütált a Videotonban 2012. február 22. 20:54 Micsoda bemutatkozás! A Videoton a télen szerződtetett Torghelle Sándor, valamint Nikolics Nemanja góljával 2-0-ra nyert a Diósgyőr vendégeként a labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének szerdai, első mérkőzésén. A Honvédtól érkezett csatár első mérkőzésén lépett pályára fehérvári színekben.

Torghelle a Videotonnál – hivatalos 2012. január 10. 12:10 Torghelle Sándornak bár külföldről is voltak kérői, végül a Videoton ajánlatát fogadta el a bajnoki címvédő hivatalos közleménye szerint. A válogatott csatár három és fél éves szerződésre kanyarította rá a nevét.

Torghelle: Napokon belül eldől a sorsom 2012. január 5. 20:03 Torghelle Sándor egyelőre semmi biztosat nem tud mondani arról, hogy ismét légiósnak áll-e, de úgy becsüli, napokon belül döntés születik a jövőjéről. A Bp. Honvéd csatárja akkor sem keseredne el, ha maradna az NB I-ben.

Torghelle volt a Honvéd megmentője! 2011. november 5. 17:21 A 93. percben egyenlített Torghelle Sándor a Bozsik Stadionban rendezett szombati bajnokin, a Pécs ellen. Először nyert idegenben a Diósgyőr, a Vasas kapusa, Lubos Ilizi 602 perc után kapott ismét gólt, rögtön hármat. A Diósgyőr a harmadik, a Honvéd a negyedik a táblázaton.

Torghelle-gól, újra dobogón a Honvéd 2011. október 21. 20:01 Hátrányból fordítva, 2500 néző előtt Torghelle Sándor és Dieng Cheikh Abass góljával 2-1-re győzött a Honvéd, ezzel megelőzve a Diósgyőrt újra dobogós a labdarúgó NB I 13. fordulójában. A miskolciak továbbra is nyeretlenek idegenben.

Kevés volt a visszatérő Torghelle gólja 2011. október 1. 17:02 Hiába játszotta végig és talált be a Honvéd színeiben Torghelle Sándor, a Paks így is elhozta a három pontot Budapestről a labdarúgó NB I 10. fordulójában.

Hazatért Torghelle, a Honvédhoz! 2011. szeptember 30. 13:10 A magyar futball egyik legismertebb csatára, a 42-szeres válogatott Torghelle Sándor nyolc esztendő után visszatért Kispestre! "A védők rémálma, nyolcvanöt kiló izom érkezett a Budapest Honvédhoz!" - olvasható a klub hivatalos honlapján, nem sokkal 13 óra előtt kiadott közleményben.

Torghelle itthon folytatja? 2011. szeptember 14. 14:11 Torghelle Sándornak még mindig nincs klubja, de a helyzet nemsokára változhat. Addig is a Budapest Honvédnál edz a korábbi válogatott csatár, aki a "mi lesz veled?" kérdés megválaszolása mellett azt is elárulta a SportHíradó.hu-nak, hogy miért repült Szalonikibe augusztus végén.

Torghelle Szalonikibe utazik! De miért? 2011. augusztus 23. 14:26 EXKLUZÍV! SZAVAZZ! A SportHirado.hu értesülései szerint a Düsseldorfból napokkal ezelőtt menesztett Torghelle Sándor Thesszaloniki felé vette az irányt kedd délben. Informátorunk a Liszt Ferenc Repülőtéren látta, amint becsekkolt a következő járatra. Kérdés: vajon mi célból? Mi elgondolkodtunk, tégy Te is így!

Felbontották Torghelle szerződését 2011. augusztus 17. 17:19 Elhagyta a német másodosztályban szereplő Fortuna Düsseldorf labdarúgócsapatát Torghelle Sándor, a magyar válogatott korábbi csatára.