KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "STEVEN GERRARD"
Kiderült, hova igazol Gerrard 2015. január 7. 14:28 Ahogy arra számítani lehetett, az LA GALAXY lesz az az MLS-csapat, amelyre Steven GERRARD választása esett.

Ennyit számít Gerrard játéka a Poolnak 2015. január 5. 23:27 A kispadra várták, ehhez képest majdnem mesterhármast szerzett Steven Gerrard pár nappal azután, hogy bejelentette, ez lesz az utolsó szezonja Liverpool-mezben. Duplázott a negyedosztályú Wimbledon otthonában, az FA-kupában, a legjobb 32 között rendezett hétfői találkozón. Az első negyedórában Manquillo beadását továbbította a hálóba fejjel, majd - az izompacsirta Adebayo Akinfenwa közeli találatát és a szünetet követően - egy gyönyörű szabadrúgásból szerezte meg a győztesnek bizonyuló gólt. Egy, a kapu torkában történt mentés fosztotta meg a triplától az LFC-ikont.

Hivatalos: Gerrard elhagyja a Liverpoolt 2015. január 2. 11:12 A Liverpool FC pénteken késő délelőtt hivatalos oldalán jelentette be, hogy ez lesz az utolsó szezonja a csapatkapitány Steven Gerrardnak a Vörösök mezében.

Steven Gerrard visszatér 2014. január 2. 13:49 Steven Gerrard december eleje óta nem lépett pályára a Liverpool FC csapatában, négy meccset kihagyott, de az új év első találkozóján a 62. percben már csereként beállt a Hull City elleni hazai bajnokin. Brendan Rodgers szerint óriásit dob a csapaton, amelyre rá is fér a lelki erősítés, mert 2014-re kiesett a legjobb négyből.

Egy pontot ért Gerrard századik PL-gólja 2013. október 19. 15:42 A Liverpool FC a Premier League élére ugrott, egyetlen ponttal megelőzve az Arsenalt, de egy jó iramú meccsen alaposan megszenvedett Newcastle-ben egyetlen pontért, mert végül nem bírt az egy félidőn át tíz emberrel játszó hazaiakkal. Steven Gerrard tizenegyesből megszerezte századik gólját a Premier League-ben, majd váratlanul emberhátrányban is visszavette a vezetést Alan Pardew csapata, hogy aztán Luis Suárez passzából Daniel Sturridge fejelje be a labdát, és állítsa be a végeredményt.

Gerrard még mindig aggódik Suárez miatt 2013. október 1. 09:37 Luis Suárez visszatért tízmeccses eltiltásából, és a Sunderland elleni bajnokin már két góllal vette ki a részét a Liverpool 3-1-es győzelméből. Brendan Rodgers menedzsernek a nyáron sikerült megtartania az uruguayi csatárt, de kérdés, meddig sikerül az Anfielden marasztalni. Steven Gerrard csapatkapitány is pont ettől tart.

Gerrard a Liverpool edzője akar lenni 2013. szeptember 5. 16:51 Steven Gerrard, a Liverpool FC 33 éves csapatkapitánya és ikonja elárulta, hogy legfőbb vágya egyszer azt a csapatot edzeni és irányítani, melyben 1987 óta játszik, és amelynek már több mint hatszáz alkalommal viselte a mezét. Úgy érzi, egyszer ott lesz a helye az Anfield Road hazai kispadján.

Megyeri remekelt, de Gerrard volt a hős 2013. augusztus 3. 16:32 Mignolet - Johnson, Touré, Agger, Enrique - Lucas, Allen, Gerrard -Coutinho, Sterling, Aspas kezdővel állt ki, és simán, 2-0-ra nyert a Liverpool az Olympiakosz elleni, szombati felkészülési meccsen, amelyet Steven Gerrard tiszteletére rendeztek az Anfielden. Az ikon éppen 15 éve szolgálja a Vörösöket. Mindkét félidőben kapitulált egyszer a görögök magyar válogatott kapusa, aki egyébként remekül védett a találkozón. Először Allen talált be Aspas passzából, később Sterling átadását értékesítette Henderson az első labdaérintéséből. Rajta kívül Suárez, Luis Alberto, sőt a már visszavonult Jamie Carragher és Robbie Fowler is beállt a mérkőzésen.

Angol válogatott: Gerrard a legjobb 2013. február 4. 11:21 Az angol szurkolók 2007 után másodszor választották meg Steven Gerrardot az év válogatott labdarúgójának. A 32 éves csapatkapitány vasárnap este vette át a kitüntetést a legendás Bobby Charltontól a válogatott Birmingham melletti edzőközpontjában.

Gerrard félt, hogy kiesik a Liverpool 2012. április 14. 22:14 Steven Gerrard a Hillsborough-katasztrófa 96 halálos áldozatának ajánlotta a Liverpool Everton elleni győzelmét az FA-kupa elődöntőjében. A Vörösök csapatkapitánya nem számított könnyű meccsre, de a győzelem jogosságát szerinte nem lehet elvitatni.