KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PVSK FŰSZÉRT"
Világklasszist igazolt a Pécs 2009. július 17. 09:26 Kétéves szerződést kötött a Pécsi-Vízmű PVSK-Fűszért férfi vízilabdacsapata a kétszeres olimpiai bajnok Vári Attilával. Minderről a pecsinapilap.hu adott hírt.

Felmutatták a stoptáblát a Fradinak 2009. február 21. 19:10 A PVSK együttese 10-9-re legyőzte a Ferencvárost a vízilabda ob I 15. fordulójának nyitómérkőzésén. A zöld-fehéreknek ezzel véget ért hat mérkőzés óta tartó veretlenségük a bajnokságban. A baranyai együttes pedig tovább zárkózott az első négy helyezetthez. A címvédő Vasas együttese tartja remek formáját, 15. meccsét is megnyerte a BVSC ellen. Az olimpiai bajnok Kis Gábor háromszor is betalált. A Szeged hazai pályán verte a Szolnokot, míg az Újpest valóságos gólparádét rendezett az utolsó előtti Szentes ellen.

Jól hajráztak a Gerendás-legények 2009. január 31. 19:13 Szorosnak indult, ám annál simábban végződött az Eger-PVSK összecsapás a férfi vízilabda-bajnokság 12. fordulójában. Nyéki Balázs három góllal járult hozzá a hevesiek 13-5-ös sikeréhez. A Ferencváros tovább folytatta menetelését, a zöld-fehérek a Népligetben fogadták a Szolnok együttesét, és nagyobb nehézség nélkül, 13-5-el otthon tartották a pontokat. A Vasas tulajdonképpen edzőmeccset játszott az OSC ellen (19-4), míg a Domino magabiztosan hozta a sereghajtó Szentes elleni összecsapását. Előbbi meccsen Varga Dénes, utóbbin Szivós Márton talált be ötször.

Elvéreztek a szolnokiak Pécsett 2008. december 20. 17:49 A PVSK-Fűszért hazai környezetben két góllal nyert a Szolnoki Főiskola ellen a férfi vízilabda ob I 9. fordulójában. Két negyed elteltével 4-4 állt a táblán, 7-5 lett a vége.

Férfi vízilabda ob I: a Ferencváros 11-6-ra verte a Pécset 2008. október 25. 19:08 A férfi vízilabda ob I 4. fordulójában az FTC saját közönsége előtt 11-6-ra verte a Pécset. Az akciógólok mérkőzése volt a szombati összecsapás, emberelőnyös szituációban a hazaiak és a vendégek is meglehetősen pontatlanok voltak.

A PVSK ismét hazai környezetben játszhat 2008. október 23. 10:50 Az anyagi nehézségekkel küzdő Fehérvár Póló SE a PVSK vendégeként játszik csütörtök este 18 órától Pécsett, a férfi vízilabda ob I harmadik fordulójában. A mérkőzés esélyese a hazai együttes, ám Dabrowski Norbert csapata képes lehet meglepetést okozni.

Magabiztos pécsi siker a BVSC ellen 2008. október 11. 11:50 A hazai medencében szereplő Pécsi Vízmű PVSK-Füszért magabiztos, hatgólos győzelmet aratott a BVSC ellen a férfi vízilabda-bajnokság második fordulójában. A döntetlent hozó nyitó negyed után Ambrus Tamás együttese egyre nagyobb előnyre tett szert, megérdemelt sikert aratott.

Egy negyedet vesztett, de nyert az Eger 2008. október 4. 13:41 Mivel két olimpiai bajnokát, a kapus Szécsi Zsoltánt, valamint Biros Pétert is nélkülözte az Eger, ezért meglepően magabiztos győzelmet aratott a vízilabda OB 1. fordulójában Pécsett. Azt még a vendégek mestere, Gerendás György elismerte, a 11-5-ös túlzott, a játék képe alapján nem volt ekkora különbség a csapatok között.

Vízilabda, férfi MK: a Honvéd kettős győzelemmel a négy között 2008. szeptember 28. 13:39 Az Eger után másodikként a Honvéd jutott be a férfi vízilabda Magyar Kupa elődöntőjébe, miután a Kőér utcai alakulat vasárnap is legyőzte a Pécset.

Új trió a pécsi kosárpalánkok alatt 2008. szeptember 8. 11:46 Három új játékossal, Bencze Zoltán centerrel, Jermaine Spivey hátvéd-bedobóval és Thomas Kelley irányító-hátvéddel vág neki az új bajnoki szezonnak a Pécsi VSK-Panthers férfi NB I-es kosárlabdacsapata. Az együttes csak akkor kap prémiumot, ha bekerül a legjobb négy hazai együttes közé.