KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DERBY COUNTY"
Priskin-gól a West Ham-Derby Countyn 2011. november 26. 19:09 Novemberben hat hétre kölcsönadta az Ipswich a Derby Countynak, Priskin Tamás pedig azonnal meghálálta edzője bizalmát. A 38-szoros válogatott csatár a West Ham United elleni szombat esti Championship-meccsen talált az ellenfél hálójába. A találkozót 18.20-kor kezdték, a szünetben 1-1 az állás.

Feljutnak a PL-be Buzsákyék? - blog 2011. április 18. 18:01 A nagyszerű vasárnapot magyar sikerrel koronázná meg bloggerünk, egyik hétfői tippje - a kettőből - legalábbis erre utal. A Marseille és a Deportivo hozta a maga meccsét a francia, illetve a spanyol első osztályban, ám ezúttal eggyel lejjebb adjuk és két másodosztálybeli összecsapásra fókuszálunk. Mint már említettük, az egyiknek Buzsáky Ákos révén magyar érdekeltsége is van...

Újabb „bomba” robbant az FA-kupában! 2011. január 10. 23:04 1956 óta nem kapott akkora pofont a másodosztályú Derby County, mint hétfő este az amatőr Crawley Town otthonában. Az ötödosztályban, a feljutásért küzdő kiscsapat Sergio Torres 91. percben lőtt góljával nyerte meg az FA-kupa 3. fordulójában, szakadó esőben lejátszott meccset, minek köszönhetően a negyedikligás Torquay Uniteddel találkozik január végén.

Egy focista, aki a hűtőben alszik 2009. augusztus 4. 16:20 Vannak, akik alvással töltik az éjszakát és vannak, akik egyéb elfoglaltságokkal múlatják az időt. Utóbbi kategóriába tartozik Robbie Savage, a wales labdarúgó-válogatott egykori meghatározó embere. Igaz, a 34 éves játékos nem nagyon tud arról, hogy mit művel általában az éj leple alatt. A manchesteri nevelésű futballista alvajáró és családtagjai illetve csapattársai elmondása alapján meglepő dolgokra képes öntudattalan állapotában.

Savage megbocsátott a köpködő Ronaldónak 2009. február 16. 19:56 Robbie Savage, a Derby County középpályása nem tulajdonít különösebb jelentőséget Cristiano Ronaldo felé irányuló köpésének.

Ördögi parádé, remek találatokkal 2009. február 15. 19:26 A Bajnokok Ligája-győztes és Premier League-címvédő Manchester United a papírformának megfelelően könnyedén, 4-1-re győzött a Derby County vendégeként az angol labdarúgó FA-kupa ötödik fordulójában, ezzel bejutott a negyeddöntőbe. A hazaiak gólját Miles Addison fejelte, míg a vendégek találatain Nani, Darren Gibson, Cristiano Ronaldo és Danny Wellbeck osztozott.

Góliát elbánt Dáviddal, döntős az MU 2009. január 20. 23:04 VIDEÓKKAL! A Manchester United együttese jutott elsőként az angol labdarúgó Ligakupa (Carling Cup) 2008-09-es kiírásának fináléjába, miután 4-3-as összesítéssel búcsúztatta a másodosztályú Derby Countyt az Old Traffordon kedd este. Az MU gyakorlatilag alig több mint félóra után eldöntötte a továbbjutás kérdését, de az utolsó tíz perc még hozott izgalmakat, és két vendéggólt is. A manchesteriek ellenfele a Burnley és a Tottenham szerda esti összecsapásán dől el.

Ferguson: Jó, hogy egy góllal megúsztuk 2009. január 8. 11:14 VIDEÓ. Meglepetésre a Derby County 1-0-ra legyőzte a Manchester Unitedet az angol labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén. A másodosztályú együttes győzelme akár nagyobb is lehetett volna, mivel a Bajnokok Ligája-címvédő nagyon mérsékelt teljesítményt nyújtott. Sir Alex Ferguson, a vendégek vezetőedzője elismerte, szerencséjük volt, hogy nem kaptak további gólokat.

Derby-pofon, kiesik a Manchester? 2009. január 7. 22:40 Hátrányba került a Manchester United a Derby County otthonában az angol labdarúgó Ligakupa elődöntőjében. Sir Alex Ferguson csapata a Pride Parkban szenvedett 1-0-s vereséget. A találkozó egyetlen gólját Kris Commons szerezte, a cserekét beállt Cristiano Ronaldo és Wayne Rooney sem tudott segíteni a vendégeken.

Angol Ligakupa: elkerülte egymást a két élvonalbeli együttes 2008. december 6. 15:40 Elkerülte egymást az angol labdarúgó Ligakupa elődöntőjének sorsolásán a címvédő Tottenham Hotspur, illetve a bajnokságban győztes Manchester United.