KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BAJAI SK"
Emberhátrányban is győzött az Ajka Baján 2008. október 25. 16:44 A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 12. fordulójában az Ajka 2-1-re nyert Baján. A vendégek Badics kiállítása miatt az utolsó félórában emberhátrányban játszottak.

Labdarúgó NB II: a Kozármisleny három gólt lőtt a bajai hálóba 2008. október 18. 17:16 A Kozármisleny NB II-es labdarúgócsapata gond nélkül elhozta a pontokat Bajáról, az idegenbeli győzelmet Laki biztosította be a 86. percben. A baranyaiak ezzel megelőzték Goretich Gábor együttesét a tabellán.

Bajai pontszerzés a Felcsút otthonában 2008. szeptember 13. 18:28 Értékes ponttal távozott az újonc Baja a Felcsút otthonából, a labdarúgó NB II nyugati csoportjának hatodik fordulójában. A lelkesen játszó vendégek ugyan hátrányba kerültek az első félidőben, ám a második játékrész derekán egyenlíteni tudtak és megérdemelt döntetlent értek el.

Három ponttal távozott a Batta Bajáról 2008. szeptember 7. 19:14 Rekkenő hőségben győzött a Százhalombatta a Baja otthonában a labdarúgó NB II ötödik fordulójában vasárnap. Az első félidőben a hazaiak voltak fölényben, ám a második játékrészben átvette az irányítást a pest-megyei alakulat és végül taktikus játékkal győzött.

Labdarúgó NB II, Nyugati csoport: a Baja és a Pécs is hibás 2008. szeptember 2. 19:29 Mind a Baja, mind a Pécs NB II-es labdarúgócsapata büntetést kapott a két héttel ezelőtti összecsapásukon tapasztalt szurkolói rendbontás miatt. Az MLSZ Fegyelmi Bizottságának keddi tárgyalásán kiderült, a bajaiaknak meg kell emelniük a rendezői létszámot meccseiken, míg a pécsiek pénzbüntetésben részesültek, és az idegenbeli találkozóikra is rendezőket kell vinniük.

Első győzelmét szerezte a Dunaújváros 2008. augusztus 30. 19:40 Frölich és Nagy István góljával 2-0-ra győzött a Dunaújváros a Baja ellen a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szombaton. Mindkét oldalon számtalan lehetőség adódott a gólszerzésre, végül azonban a hazaiak szezonbeli első három pontjukat gyűjtötték be.

Baján szállt el a pécsiek veretlensége 2008. augusztus 23. 20:12 A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjának harmadik fordulójában a Baja 1-0-ás félidőt követően 2-1-re verte a Pécs gárdáját. A hazaiak gyors vezető góljára a vendégek a második felvonás elején válaszoltak, a bajaiak a 67. percben győztest gólt értek el. A pécsiek két győzelem után először kaptak ki a bajnokságban, a Baja második sikerét húzta be.