KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LIVORNO"
Ronaldo kidőlt, fix egyes? 2014. november 16. 09:01 Puskaporos hangulatú vasárnap délutánra lehet számítani Livornóban, ahol a Serie B egyik legütőképesebb csapata fogadja a némi meglepetésre a középmezőnyben vitézkedő Pro Vercellit.

Edzőcsere Toszkánában 2014. január 21. 21:43 Domenico Di Carlót nevezték ki a Livorno labdarúgócsapatának új vezetőedzőjévé. A játékos-pályafutását éppen Livornóban befejező 49 éves szakember Davide Nicolát váltja a kispadon, akit múlt hétfőn menesztettek.

Szépreményű Napoli, szépreményű Roma 2013. augusztus 25. 22:37 VIDEÓK! A Roma két perc alatt eldöntötte a meccset Livornóban, a Serie A-nyitányon, a vasárnapi játéknapon. De Rossi és Florenzi is szépségdíjas gólt lőtt a második félidő közepén. A Napolinak nem a debütáns Higuaín, hanem a szlovák játékmester Hamsík szállította a győzelmet duplájával. Callejón is kipúpozta a hálót. A Lazio bekezdett az Udinese ellen, és nem is engedte ki a kezéből a sikert.

Elhunyt a Livorno játékosa 2012. április 14. 17:15 Hirtelen szívmegállás következében összeesett a szombat délutáni Pescara-Livorno Serie B-meccsen a vendégek 25 éves védője, Piermario Morosini, akit a kórházban már nem tudtak újjáéleszteni az orvosok.

Döntetlen olaszéknál – blog 2011. augusztus 30. 18:22 A Barca-Villarreal sikere után megérkezett bloggerünk, TuTibi újabb tippje: a Livorno és a Sampdoria nem bír egymással, és megosztoznak a pontokon. Az olaszoknál nem ritka a döntetlen, a genovaiak az első fordulóban is azt játszottak a Padovával. A Livorno crotonei győzelemmel rajtolt, de a nagy nevű rivális ellen – ha a számításunk bejön – szerényebb eredménnyel kell beérnie.

A szakadék szélén a toszkánok 2010. április 17. 21:06 Megszilárdította helyét a Serie A középmezőnyében a Chievo együttese, amely hazai pályán fektette két vállra a kiesőjelölt Livornót a 34. fordulóban szombat este. A toszkánoknak már csak matematikai esélyük van a bentmaradásra. Vasárnap Samp-Milan, Bari-Napoli és római derbi!

Sneijder és Balotelli sincs a keretben 2010. március 23. 18:05 José Mourinho ismét kifelejtette a keretből Mario Balotellit, aki egy hétfői tévéműsorban elkövette azt a hibát, hogy elfogadta az ajándék Milan-mezt. Wesley Sneijder izomsérülés miatt hiányzik, a hasonló problémákkal küzdő Diego Milito viszont bekerült, akárcsak a két hónap kihagyás után, koponyatöréséből felgyógyuló Cristian Chivu. A fiatal Mattia Destrónak és Marko Arnautovicnak is bizalmat szavazott a portugál szakember.

Juve: nem ismerünk rád, más voltál régen 2010. február 6. 22:40 VIDEÓ! Második mérkőzését sem tudta megnyerni a Juventus új edzőjével, Alberto Zaccheronival, a Lazio után a Livornóval is csupán 1-1-es döntetlent játszott az Öreg Hölgy a Serie A 23. fordulójában. A torinóiak újfent csak szenvedtek, és Felipe Melo kiállítása után még az egy pont is veszélyben forgott.

Már a Livornóval sem bír a Milan 2010. január 31. 16:55 Vereség az Intertől a derbin, kiesés a kupából, most pedig hazai döntetlen a kiesőjelölt Livornóval szemben. Nem vitás, ismét hullámvölgybe került a Milan, a piros-feketéket pontszámban beérte a harmadik helyezett Roma. Az Inter előnye nyolc pont a városi riválissal szemben úgy, hogy nem is játszottak a fordulóban a Mourinho-fiúk.

Serie A: ismét edzőt cserél a Livorno 2010. január 24. 17:59 Percekkel a Napolitól elszenvedett 2-0-s vereség után lemondott Serse Cosmi, a Livorno vezetőedzője. Az elnök elfogadta a bejelentést, így a klub ismét trénerkeresésbe kezdhet.