KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "WEST BROMWICH ALBION"
Mentette a menthetőt az MU 2014. október 20. 23:16 Továbbra sincs meg az MU első idegenbeli sikere a szezonban. A Van Gaal-csapat a pontszerzésnek is örülhetett hétfő este a WBA otthonában, hiszen két alkalommal is hátrányba került a bajnokin. A szünet után Marouane Fellaini, a végjátékban Danny Blind egyenlített. Herrera és Jones visszatért. Rooney eltiltás, Valencia sérülés miatt hiányzott. A Vörös Ördögök lemaradása máris tíz egység az éllovas Chelsea-vel szemben.

Elbúcsúzhat az 1. helytől a Chelsea 2014. február 11. 23:11 Nem tudta kihúzni a végéig a Chelsea, amely a szünet előtt szerzett vezetést egy szöglet utáni szituáció közepette a szerb Braniszlav Ivanovics révén. A cserecsatár Victor Anichebe a 87. percben egyenlített fejesből a 26. forduló bajnokiján. A West Brom ezzel elmozdult a kiesőzónából. Gera Zoltánt ezúttal nem küldte játékba spanyol menedzsere. A Chelsea elveszíti az első helyet, ha az Arsenal vagy a City nyerni tud szerda este.

Sírból jött vissza a Villa a derbin 2013. november 25. 23:29 Szórakoztató összecsapást, igazi presztízscsatát hozott a birminghami derbi a Premier League 12. fordulójában. Az első félidőt a WBA, a másodikat viszont az Aston Villa nyerte két góllal hétfőn, késő este. Shane Long dupláját követően abba a hitbe ringatta magát Gera Zoltán együttese, hogy már zsebben a három pont, de Paul Lambert triplacseréje (Delph, Weimann, Agbonlahor) teljesen megváltoztatta a játék képét, nem is maradtak el a vendéggólok. A vége igazságos 2-2.

Hihetetlen WBA-siker az Anfielden! 2013. február 11. 22:55 VIDEÓK! A WBA-nak a 80. percig lövése sem volt, a Liverpool egy híján húsz alkalommal veszélyeztetett, mégis Gera Zoltán csapata győzött az Anfielden hétfő este, méghozzá kettő-nullára a Premier League 26. fordulójában! Gerrard büntetőt hibázott a hajrában, aztán jött egy McAuley-fejes, és egy zseniálisan befejezett kontra Lukakutól. Helyet cserélt egymással a két csapat a tabellán. Coutinho debütálása nem sikerült jól, a brazil csereként állt be, negyedórát kapott. A birminghamiek 45 év után tudtak nyerni az Anfielden az előző szezonban, most megismételték a bravúrt. Ben Foster parádézott.

Gera szezonjának vége! 2012. április 18. 21:34 Roy Hodgson, a West Bromwich Albion menedzsere kijelentette, Gera Zoltán és James Morrison idén már nem lép pályára az angol bajnokságban. Mivel a WBA elegendő pontot gyűjtött össze ahhoz, hogy a következő szezonban is a Premier League-ben játszhasson, nem kockáztatja meg a térdsérülésük után lábadozó játékosok szerepeltetését az utolsó négy fordulóban.

Ajjjaj! Gera Zoli nagy bajban! 2011. november 28. 12:55 A West Bromwich Albion hivatalos honlapja vezető hírében számol be a hétvégén megsérült Gera Zoltánról, pontosabban a magyar válogatott támadó állapotáról. A helyzet több, mint lesújtó.

Geráért aggódnak Birminghamben 2011. november 27. 16:10 Imádkoznak a WBA-nál, hogy le negyen súlyos Gera Zoltán hétvégén összeszedett térdsérülése. A jövő hét elején állítják fel a pontos diagnózist, addig Roy Hodgson menedzser szerint nem lehet mást tenni, mint várni.

Pár hetes pihenő vár Gera Zolira 2011. november 26. 17:02 Előre láthatólag néhány hetes kényszerpihenő vár Gera Zoltánra, akit a 22. percben le is kellett cserélni a West Bromwich Albion-Tottenham PL-bajnokin.

A Pool elrontotta Geráék jubileumát 2011. október 29. 20:30 VIDEÓ! A Liverpool könnyedén zsebelte be a három pontot a West Bromwich Albion vendégeként, egyúttal véget vetetett a birminghami csapat négymeccses veretlenségi sorozatának. Egyébként illet volna jobban csipkednie magát a WBA-nak, tekintve, hogy ez volt a 200. mérkőzése a Premier League-ben, és a századik ilyen saját szurkolói előtt. Gera Zoltán és Fülöp Márton végig a hazai kispadon ücsörgött.

Gera: gól és assziszt az Arsenal ellen! 2011. október 19. 09:13 Erre vártak hónapok óta a magyar válogatott és a birminghami együttes szurkolói: a „Mágikus Magyar” ismét pályára lépett, 45 percet töltött a pályán aWest Bromwich Albion tartalékcsapatában. A visszatérés kiválóan sikerült, a Reserve 3-1-re nyert az Arsenal ellen. Gera a találkozó kapcsán hosszabb interjút adott a WBA honlapjának, elárulta, még nem tökéletes a fizikai állapota, de annak is örül, hogy végre ismét futballozhatott.