Elbúcsúzhat az 1. helytől a Chelsea

Szerző: SHLétrehozva: 2014. február 11. 23:11
Nem tudta kihúzni a végéig a Chelsea, amely a szünet előtt szerzett vezetést egy szöglet utáni szituáció közepette a szerb Braniszlav Ivanovics révén. A cserecsatár Victor Anichebe a 87. percben egyenlített fejesből a 26. forduló bajnokiján. A West Brom ezzel elmozdult a kiesőzónából. Gera Zoltánt ezúttal nem küldte játékba spanyol menedzsere. A Chelsea elveszíti az első helyet, ha az Arsenal vagy a City nyerni tud szerda este.

PREMIER LEAGUE, 26. FORDULÓ
WEST BROM-CHELSEA 1-1 (0-1)
Birmingham, The Hawthorns, vezette: Anthony Taylor.

WBA: Foster - Reid, McAuley, Dawson, Ridgewell - Brunt, Yacob (Mulumbu, 63.) - Amalfitano (Anichebe, 73.), Morrison, Berahino - Thievy (Vydra, 78.). Menedzser: Pepe Mel.

CFC: Cech - Ivanovics, Cahill, Luiz, Azpilicueta - Ramires (Salah, 89.), Matics - Willian, Oscar (Mikel, 79.), Hazard - Eto'o (Torres, 69.). Menedzser: José Mourinho.

G.: Anichebe (87.), ill. Ivanovics (45+3.)

Sárga lap: Amalfitano (41.), Yacob (50.), Anichebe (88.), ill. Willian (67.), Ivanovics (76.), Luiz (81.), Matics (89.)

VIDEÓS ÖSSZEFOGLALÓ:

West Brom 1-1 Chelsea (All Goals) 11... by ourmatch

További eredmények: Cardiff-Aston Villa 0-0, Hull-Southampton 0-1, West Ham-Norwich 2-0.

A szerdai program: Arsenal-MU, City-Sunderland, Stoke-Swansea, Everton-Crystal Palace, NUFC-Spurs, Fulham-Liverpool.