KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "U19_LABDARUGAS"
Haragszom a Sturmra, de...-fogadási blog 2011. július 26. 15:41 A hét nem is kezdődhetett volna jobban bloggerünk számára, hiszen bejött a nyitó hármaskötés. Az adott bajnokságok utolsó helyezettjei egytől egyig kikaptak - nekik rossz, jósunknak és esetleges követőinek annál jobb. Keddre Bajnokok Ligája-meccsek, U19-es Eb-találkozók szerepelnek, de egy ismerős teniszkirálylány is előbújik rejtekéből.

Eb-selejtező: az U19-esek meglepő zakója 2010. október 25. 16:36 Bajba került a magyar U19-es futballválogatott, vereséggel kezdte hazai pályán az Európa-bajnokság selejtezőjét. Szepessy László szövetségi edző csapata 1-0-ra kapott ki Moldovától, a találkozó egyetlen gólja közvetlenül a szünet előtt született.

Kikaptak U19-eseink, de EB-résztvevők! 2009. október 28. 16:47 Csoportmásodikként jutott ki a jövő tavaszi Európa-bajnoki elitkörbe a magyar U19-es labdarúgó-válogatott. A hazai rendezésű selejtezőtorna utolsó fordulójában a mieink 2-1-es vereséget szenvedtek Oroszországtól.

Az elitkörbe jutott az U19-es válogatott 2009. október 25. 20:02 U19-es futballválogatottunk második meccsét is megnyerte Nyíregyházán, a hazai rendezésű Európa-bajnoki selejtezőtornán. Együttesünk vasárnap Lettországgal mérkőzött, s 4-1-es félidő után 5-1-re győzött. Mivel két nappal ezelőtt Liechtensteint is vertük, biztosan bejutott a jövő tavaszi elitkörbe.

Remek rajt az U19-es Eb-selejtezőtornán! 2009. október 23. 18:47 Második félidei játékának köszönhetően végül 4-0-s győzelemmel rajtolt el a hazai rendezésű U19-es labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőtornán a magyar válogatott. Az áldozat Liechtenstein volt. A csoport másik meccsén Oroszország meglepetésre csak 1-1-re volt képes Lettország ellen.

Eb-selejtező: U20 után itt az U19! 2009. október 23. 14:51 Pénteken veszi kezdetét a Tiszaújvárosban és Nyíregyházán megrendezendő U19-es labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőtorna. Az október 23 és 28 közötti viadalsorozaton a magyarok mellett Liechtenstein, Lettország és Oroszország küzdhet a jövő tavaszi elitkörért. Ehhez az első kettőben kellene végezni.

Vereség: szertefoszlott a magyar Eb-álom 2009. május 17. 19:03 Alekszandar Miljkovics büntetőjével 1-0-ra győzött a szerb labdarúgó-válogatott a magyarok ellen az U19-es Eb-selejtezők csoportmérkőzéseinek utolsó fordulójában.

Kikaptak az U19-esek Ausztriától! 2009. május 12. 15:43 Beragadt a rajtnál a magyar U19-es labdarúgó-válogatott, amely a szerbiai Eb-selejtező elitkörében, az 1. csoport 1. fordulójában 3-2-es vereséget szenvedett Ausztriától.

U19-es válogatott: bosszúból jeles! 2009. március 26. 13:36 A keddi 2-0-ás idegenbeli vereség után U19-es válogatottunk csütörtökön Lentiben mérkőzött meg Szlovénia korosztályos gárdájával. A mieink ezúttal nemes bosszút álltak, s 2-0-s félidő után 4-0-ra elpáholták az ellenfelet. Góljainkat Szeleczki Alex, Tamási Zsolt (11-esből), Gosztonyi András és Szokol Zsolt szerezte.

U19-es bronznyár Csehországban 2008. december 28. 14:54 JÚLIUS. A 2009-es évhez közeledve elérkezettnek láttuk az időt, hogy visszarévedjünk a múltba – persze csak a közelibe -, és felelevenítsük, milyen emlékezetes események történtek a labdarúgás világában. Júliusban az átigazolási információkra figyelt elsősorban a futballvilág, Magyarország viszont az U19-es válogatottra lehetett büszke, amely Prágában részt vett az Európa-bajnokságon, és bronzérmet szerzett.