KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "STUTTGART"
Először győzött a Hertha 2011. augusztus 26. 23:13 A Hertha először nyert tavaszi feljutása után a Bundesligában, miután 1-0-ra legyőzte hazai pályán a Stuttgartot a 4. forduló nyitó mérkőzésén. A berliniek a 86. percben gyötörték be a győztes gólt, Patrick Ebert jobb oldali beadása után Raffael fejelt a bal sarokba. A vendégek karmesterét, Hajnal Tamást még döntetlen állásnál, a 73. percben cserélte le edzője. A svábok négy meccs után ugyanennyi ponttal állnak, a Hertha eggyel többet gyűjtött.

Magyar gólpassz Leverkusenben 2011. február 20. 19:02 Ahogy a Benfica ellen az El-ben, úgy a Bundesligában is gólpasszt adott Hajnal Tamás Martin Harníknak, ezzel együtt is kikapott 4-2-re a Stuttgart a Leverkusentől a 23. fordulóban vasárnap. Kiessling tavalyi énjét idézte, duplázott. A BL-ben vitézkedő Schalkét a sereghajtó Mönchengladbach "kaszálta el".

Egy bíró, aki földön fekve sem téved! 2010. december 23. 13:31 VIDEÓ! Nem mindennapi játékvezetői bravúr egy nem mindennapi meccsen! Szabályosan orra esett a szerda esti Stuttgart-Bayern (3-6) 27. percében Florian Meyer, miután felbukott Serdar Tasciban. Egy jó bíró figyelme azonban egy pillanatra sem lankad, esés közben is kiszúrta, hogy Boulahrouz szabálytalankodott Ribéryvel szemben és a földön fekve a sípjába fújt. Nézd meg videón!

Megsérült Xavi! 2010. március 17. 15:52 Irányítója, Xavi Hernández nélkül kénytelen kiállni a címvédő FC Barcelona a Stuttgart elleni szerda esti Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján, a Nou Campban. Seydou Keita pótolhatja a sztárt. Éric Abidal sem vállalhatja a játékot, őt Maxwell helyettesíti.

Vége a Bayern őrületes sorozatának 2010. február 20. 17:22 Meglepetésre a Nürnberg ellen szakadt meg a zsinórban 13 tétmérkőzést győzelemmel abszolváló Bayern München nagy sorozata, miután a bajorok a Bundesliga 23. fordulóban 1-1-es döntetlent játszottak a tabella utolsó előtti helyezettjének otthonában.Menetel azonban a Stuttgart, amely Cacau mesternégyesével(!) 5-1-re győzött Kölnben, ezzel legutóbbi hét találkozójából hatot behúzott. Szalai 23 percet kapott a Bochummal 0-0-t játszó Mainzban.

Arn Gréta első lépése a főtábla felé 2009. április 25. 19:45 Arn Gréta sikerrel vette a 700 ezer dollár összdíjazású stuttgarti tenisztorna selejtezőjének első fordulóját, miután két sima játszmában legyőzte a német Stephanie Gehrleint.

Lehmannt várja a negyvenesek klubja 2009. április 3. 18:46 Jens Lehmann, az Arsenal és a német válogatott korábbi kapusa 2010 nyaráig meghosszabbítja szerződését a Vfb Stuttgarttal. A játékosnak péntekig kellett döntenie, hogy vállal-e még egy évet a sváboknál. Most elárulta, igent mondott.

Stuttgarti torna Vk: négy döntőben lesz magyar érdekeltség 2008. november 14. 23:10 Kállai Zoltán a harmadik, Hidvégi Vid pedig a negyedik helyen jutott be a lólengés döntőjébe a stuttgarti torna Világkupa-versenyen.

Tenisz, Stuttgart: mindhárom orosz játékos győzött csütörtökön 2008. október 2. 17:07 A csütörtöki első három nyolcaddöntős mérkőzésen pályára lépő valamennyi orosz játékos sikerrel jutott tovább Stuttgartban a 650 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán. A harmadik kiemelt Gyinara Szafina, a hetedik helyen rangsorolt Vera Zvonarjova és Nagyja Petrova is a nyolc közé jutott.

A Stuttgart és a Hertha is bekezdett 2008. augusztus 17. 18:44 A VfB Stuttgart és a Hertha BSC is nagyszerűen kezdte a német élvonalbeli bajnokság (Bundesliga) 2008-09-es szezonját, a nyitányon mindkét együttes kétgólos idegenbeli győzelmet aratott. A svábok egy félidő alatt kivégezték az újonc Mönchengladbachot, a berliniek mindkét félidőben jobbak voltak egy góllal a házigazda Eintracht Frankfurtnál.