KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "OLYMPIAKOSZ PIREUSZ"
Portugál edző Megyeriéknél 2012. június 7. 20:04 A Megyeri Balázst foglalkoztató Olympiakosz hivatalos honlapján közölte csütörtökön, megegyezett Leonardo Jardimmal, akivel kétéves szerződést kötött.

Botrány a Pana-Olympiakosz meccsen 2012. március 18. 23:37 VIDEÓK! Szurkolói rendbontás miatt szakadt félbe a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rangadója, a Panathinaikosz-Olympiakosz találkozó. A vendégek kapujában Megyeri Balázs kezdett, a zöldeknél Rudolf Gergelyt nem is nevezték. A Pireusz egy fordulás után szerzett szép góllal vezetett, ám a szünetben, majd a második félidő folyamán is összecsaptak a fanatikusok a rendőrökkel. A bíró lefújta a mérkőzést.

Megyerit kiállították, Carroll hős lett 2012. február 14. 14:02 Furcsa időpontban folytatódott a labdarúgó Európa-liga 2011-2012-es sorozata, kedden délben, Moszkvában csapott össze a Rubin Kazany és az Olympiakosz Pireusz. Az orosz telet az oroszok bírták rosszabbul, hiszen 1-0-ra kikaptak a legjobb 16 közé kerülésért vívott párharc első felvonásán.

Megyerivel nyert az Olympiakosz 2012. január 5. 09:38 Megyeri Balázzsal a kapujában 1-0-s győzelmet aratott szerda este az Olympiakosz Pireusz az Atromitosz ellen a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.

Chelsea-fieszta, Arsenal-csoda 2011. október 19. 22:39 VIDEÓK! A Chelsea többek között Fernando Torres duplájával 5-0-ra kiütötte a Köteles Lászlóval és Tőzsér Dániellel felálló Genket a labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjának 3. fordulójában, ugyanitt a Leverkusen hátrányból fordított három perc alatt odahaza a Valencia ellen. Az F jelű négyesben az Arsenal borzasztó meccsen tett csodát a 92. percben, Aaron Ramsey lövése három pontot ért az Ágyúsoknak. Az Olympiakosz meglepetésre simán verte a Dortmundot. A két angol egyébként vezeti saját csoportját.

Új sztár született az Emiratesben 2011. szeptember 29. 11:41 Az Arsenal beugró edzője elismeri, nehéz szülés volt az Olympiakosz elleni győzelem, és a visszavágóra már úgy szeretne menni, hogy csapata bejutott a nyolcaddöntőbe. Pat Rice a góllal debütáló Alex Oxlade-Chamberlaint méltatta, aki tisztában van vele, még nem kész játékos.

Majdnem klubot váltott Németh Krisztián 2011. augusztus 31. 23:37 Bár átesett az orvosi vizsgálaton a Standard Liege-nél, végül mégsem távozott az Olympiakosztól Németh Kriszitán, mivel a két egyesület nem tudott megegyezni - írja a Nemzeti Sport Online.

Pazzini mentette meg az Internazionalét 2011. augusztus 21. 23:27 Kis híján leégette magát az Internazionale, amely Genfben szenvedett ki 2-2-es döntetlent a több mint egy órán át emberhátrányban játszó Olympiakosz Pireusz ellen. A kék-feketéket Giampaolo Pazzini mentette meg két hajrában szerzett találatával.

Megműtik Németh Krisztiánt 2011. augusztus 3. 18:33 Németh Krisztián hamarosan térdműtéten esik át, de valószínűleg nem kell sokat kihagynia.

Hatot vágva görög bajnok az Olympiakosz 2011. március 20. 19:51 Elképesztő fölénnyel, 6-0-ra győzte le a harmadik AEK Athént az Olympiakosz Pireusz, amely a Panathinaikosz eredményétől függetlenül immár görög bajnoknak mondhatja magát három fordulóval a szezon vége előtt.