KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NB2"
Nyert a Gyirmót, balhé a pápai rangadón 2009. május 30. 20:52 A listavezető Gyirmót magabiztosan, 2-0-ra győzött a Kozármisleny otthonában a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 28. fordulójában. A két nagy rivális, a Pápa és Pécs találkozóján a hazaiak 1-0-ra nyertek, a vendégszurkolók a lefújás előtt berohantak a pályára. A Lombard a három pont révén megelőzte a pécsieket, feljött a második helyre. Az nb2.hu beszámolója szerint mintegy harminc rendbontó verekedett a pápai pálya közepén.

Hatot vágott a Szolnok az ESMTK-nak 2009. május 9. 19:44 A második Pécs és harmadik Pápa is nyert a magyar másodosztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjában. A pápaiak idegenben csípték meg a Tatabánya együttesét, a Pécs játék nélkül vette át a vezetést a tabellán a Pápa és a vasárnap pályára lépő Gyirmót előtt. Keleten a Szolnok gólzáporos győzelmet aratott az ESMTK ellen, a Cegléd pedig otthon kapott egy könnyed négyest a Vác-Újbudától, amely ezzel megelőzte őt a tabellán.

Nyert a Fradi, Ferenczit mentő vitte el 2009. március 28. 17:15 Vezéráldozatot követelt a Ferencváros idei negyedik sikere a labdarúgó NB II 19. fordulójában. A zöld-fehérek ugyan 2-1-re megverték a BKV Előrét az Üllői úton, ám leggólerősebb játékosuk, Ferenczi István egy ütközést követően arcsérülést szenvedett- mentővel hagyta el a stadiont. A hazaiak góljai angol kooprodukcióban születtek: előbb Jordan Robertson adott gólpasszt Paul Shaw-nak, majd a második félidőben fordított szereposztásban született a második találat.

Csepelen mészárolta le a Fradi a Tökölt 2009. március 7. 13:00 A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Keleti csoportjának 16. fordulójában a listavezető Ferencváros Csepelen vendégszerepelt és gázolt át a pályaválasztó, sereghajtó tököli együttesen. Az első félidőben már négy gól volt a két gárda közötti különbség, amely a folytatásban még tovább nőtt. A pályára lépők között nem csak egy, sokkal inkább három osztálybeli különbség volt, a zöld-fehérek győzelme ilyen nagy arányban is teljesen megérdemelt volt. A találkozón Ferenczi István négy gólt szerzett - kettőt tizenegyesből -, így már 18 találatnál jár a bajnokságban sokáig maródi center. Ja, és nem mellékesen volt még két érvénytelenített gólja is...

FTC: együttműködés a Barccsal? 2009. február 12. 14:32 Az ftc.hu internetes oldal információi szerint az FTC zRt. vezérigazgatója, Berki Krisztián megbeszéléseket folytat arról, hogy Barcs legyen a klub Somogy megye és környékének kihelyezett utánpótlásbázisa.

Labdarúgás, NB II: Albert, Szűcs és Rákosi is segítheti az edzőt 2009. január 12. 16:25 Berki Krisztián, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója szeretné, hogy a három egykori legendás játékos nagyobb szerepet kapjon eddigi feladatkörénél.

Labdarúgó NB II, Keleti csoport: magabiztosan győzött a kis Loki 2008. november 16. 15:12 Magabiztos győzelemmel búcsúzott közönségétől, és a harmadik helyen telelhet a DVSC-DEAC, a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 15. fordulójában Az ESMTK ellen Urbin hamar duplázott, majd Rezes biztosította be a hazai sikert.

Ötösre vizsgázott a Makó a Vác ellen 2008. november 16. 14:59 A Makó FC együttese Magyar György csapatkapitány vezérletével fölényes sikert aratott a Vác-Újbuda ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjának utolsó őszi fordulójában. Hiába tették szorossá a mérkőzést a vendégek az első félidő hajrájában, a Maros-partiak a második játékrészben hengereltek.

Shaw-t nem felejtették el az Arsenalnál 2008. november 10. 15:10 Kevés Magyarországon játszó labdarúgó mondhatja el magáról, hogy európai élcsapatban is kipróbálta magát. A Ferencvárosban szereplő Paul Shaw tizenháromszor öltötte magára az Arsenal mezét, és elmondása szerint sok szép emléket, rengeteg felejthetetlen pillanatot őriz a Highburyben eltöltött esztendőkről. A játékossal a klub hivatalos újságjában terjedelmes interjút közöltek, amelyben Shaw beszél angliai pályafutásáról, magyarországi tapasztalatairól, illetve a jövő kérdéseiről.

Labdarúgás, FTC: Jakabházy lemondott elnökségi tagságáról 2008. november 10. 11:51 Bizonytalannak tartja a Ferencvárosi Torna Club jövőjét Jakabházy László, és ezért lemondott elnökségi tagságáról.