KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NASHVILLE PREDATORS"
Hetényire számítana a Nashville 2012. július 6. 17:19 Hetényi Zoltán válogatott kapusra a következő idényben számítanának az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Nashville Predators tartalékcsapatánál, az Amerikai Hokiligában (AHL) érdekelt Milwaukee Admiralsnél.

Nem égtek meg a Lángokban a Ragadozók 2012. január 2. 10:41 A Nashville Predators korán hátrányba került, a végén mégis 53-ra verte a Calgary Flames együttesét az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legutóbbi játéknapján.

NHL: életben maradt a Nashville 2011. május 8. 10:31 A Vancouver elpuskázta első „meccslabdáját", miután hazai jégen 4-3-ra kikapott Nashville-től a tengerentúli profi jégkorongliga (NHL) nyugati főcsoport-elődöntőjében, ezzel a Predators 3-2-re szépített a párharcban, és saját közönsége előtt akár egyenlíthet is a következő meccsen. Ebben az esetben a mindent eldöntő partira Kanadában kerülne sor. Vasárnapra virradóra Joel Ward két góllal és egy gólpasszal segített életben tartani a Nashville Predators továbbjutási reményeit.

Élre álltak a Ragadozók 2010. október 25. 09:15 Bár a végén majdnem kicsúszott a kezéből a siker, a Nashville Predators 4-3-ra nyert Tampában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, ezzel az élre állt. A vendégcsapat már 4-1-re vezetett a harmadik harmadban, amikor a hazaiak egy percen belül egy gólra felzárkóztak. A Calgary álomrajttal szétverte a San Josét, míg a New York-i rangadót végül a Rangers nyerte.

Itt a korong, hol a korong? Videó! 2010. május 10. 14:48 Ilyen is van: egyik pillanatról a másikra eltűnt a korong a Chicago Blackshawks-Nashville Predators mérkőzésen az NHL-ben. A "bűnös" Antti Niemi kapus volt, akinek felszerelése percekre elnyelte a pakkot. Bírók, csapattársak motozták meg a hálóőrt tetőtől talpig, ez sem segített, ahogy a kapu újabb átvizsgálása sem. A közönség jól szórakozott, a tudósítok már fémdetektort követeltek. Végül jött Jonathan Toews, a Chicago csatára és egy laza mozdulattal elővarázsolta a korongot Niemi mezéből.

Litván vezérével nyert csatát a Devils 2008. november 24. 06:47 Litván jobbszélsőjének a vezetésével győzött a New Jersey Devils a Tampa Bay Lightning ellen az észak-amerikai profi hokiliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A 7-3-as idegenbeli sikerből Dainius Zubrus négy góllal vette ki a részét, amivel beállította a klub korábbi rekordját is. Ez volt az Ördögök sorozatbeli negyedik sikere azok után, hogy korábban egymás után négyszer szenvedtek vereséget. A másik vasárnapi mérkőzésen a 2006-ban még Stanley-kupa győztes Carolina Hurricanes otthon kapott ki 5-2-re a Nashville-től.

NHL: a hosszabbításban maradtak alul a Kacsák a Nashville elllen 2008. november 15. 07:08 Hatalmas csatában, hosszabbítás után szenvedett 4-3-as vereséget a 2007-es Stanley Kupa győztese, az Anaheim Ducks együttese a Nashville Predators ellen. Az elmúlt idény bajnoka, a Detroit Red Wings szlovák klasszisa, Marian Hossa remeklésének köszönhetően győzték le 3-2-re, idegenben a Florida Pantherst. A Colombus Blue Jackets saját pályáján nem adott esélyt a Buffalo Sabresnek (6-1).

Majdnem elbohóckodta előnyét a Calgary 2008. november 7. 08:04 Nem sokon múlt, hogy leégesse magát a Calgary Flames, hiszen a "Lángosok" az első negyedben már néggyel is vezettek, ám csupán 7-6-ra tudták hozni otthonukban a Nashville Predators elleni találkozójukat az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. Pénteken amúgy igazi nagyüzem volt a bajnokságban, ugyanis 11 meccset játszottak le. A Los Angeles Kings a Florida ellen éledt fel, a Philadelphia Ottawában tanulta meg a leckét, a Sharks csak szétlövés után nyert San Joséban a vendég St. Louis ellen. A legutóbbi Stanley Kupa-döntős Pittsburgh megtartotta a pontokat az Edmontonnal megvívott összecsapáson. A péntek egyetlen idegenbeli győzelmét a Minnesota Wild aratta a korábban szebb napokat látott Coloradóban.

Aaron Voros: két gól és egy gólpassz 2008. október 14. 06:55 Az észak-amerikai jégkorongbajnokság alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Buffalo Sabres méretes zakót szabott New York-i vendéglátójára, az Islandersre, a St. Louis Torontóban, a Nashville Chicagóban nyert büntetőkkel.