KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NA_LI"
Azarenka nem csak Li Na ellen nyert 2013. január 26. 12:24 Unalmas, felejthető döntőnek indult, fordulatos, helyenként drámai, tűzijátékkal és fejre eséssel tarkított csata lett belőle. A címvédő Victoria Azarenka másodszor lett Melbourne királynője, miután az Australian Open döntőjében 2 óra 40 perc alatt 4:6, 6:4, 6:3-ra győzött a kínai Li Na ellen. A fehérorosz a második Grand Slam sikerével megőrizte elsőségét a ranglistán, a serleg mellé 2 millió 430 ezer dolláros csekket kapott.

Új edzője lesz a Roland Garros-bajnoknak 2011. szeptember 23. 19:09 Az utóbbi idők gyenge eredményei miatt szerződést bontott eddigi edzőjével Na Li, a francia nyílt teniszbajnokság idei női győztese.

Véget ért Arn csodás római kalandja 2011. május 13. 13:13 Három ellenfélen jutott túl Arn Gréta a 2 050 000 dollár összdíjazású római salakos torna negyeddöntőjében, ám a csodás olaszországi kaland véget ért, miután Li Na két szettben legyőzte a feltörekvő magyar teniszezőnőt. A negyedikként kiemelt kínai 1 óra 8 perc alatt végzett ellenfelével.

Negyedszer is csúcson a szuperanyuka 2011. január 29. 12:05 Bámulatos és lenyűgöző, amit a korábbi világelső elért "második" teniszkarrierje során! Kim Clijsters egyszeres egyéni Grand Slam-győztesként vonult vissza, majd lánya születését követően újabb három diadallal növelte sikerei számát. A belga klasszis szombaton 3:6, 6:3, 6:3-ra múlta felül a kínai Li Nát az Australian Open döntőjében, így újabb GS-tornát söpört be, korábban a US Openen 2005-ben, 2009-ben és 2010-ben bizonyult a legjobbnak.

Az idén nem lesz döntős: Szávay kiesett 2009. február 9. 17:38 Tovább tart Szávay Ágnes rossz szériája: a magyar teniszező már az első fordulóban kiesett a 700 ezer dollár összdíjazású párizsi fedett pályás tornán, amelyen tavaly döntőt játszott. A világranglista 30. helyén álló játékos brékelőnyből bukta el, rövidítés után az első játszmát a kínai Na Li ellen, majd a folytatásban csak két gémet nyert.