KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MAGYAR_U21_LABDARUGO_VALOGATOTT"
Duplán győztünk a finnek ellen 2013. március 26. 16:29 A magyar U21-es válogatott mindkét félidőben jobb volt egy góllal a finnek elleni gyirmóti felkészülési mérkőzésen, kedd délután. Radó András duplája döntött. Eközben U17-eseink a második selejtezőkörben is megtették az első lépést a májusi, szlovákiai Eb felé, szintén a finnek ellen.

Futács remekelt, meglehet a 3. hely 2012. szeptember 6. 20:32 Sorozatban harmadszor tudott nyerni U21-es válogatottunk az Európa-bajnoki selejtező sorozatban, így karnyújtásnyira került a csoport harmadik helyétől az utolsó mérkőzés előtt. Róth Antal tanítványai az íreket verték 2-1-re csütörtök este Kecskeméten. Futács Márkó 23 méterről talált be, adott egy gólpasszt, és tizenegyest is rontott egy félidő alatt. megérdemelt a magyar siker.

U21: csúnya vereség az olaszoktól 2011. szeptember 6. 18:58 A magyar U21-es labdarúgó válogatott nagyon sima, 3-0-s vereséget szenvedett Olaszország korosztályos legjobbjaitól hazai pályán, Székesfehérvárott kedd este. Róth Antal szövetségi edző értetlenül áll a dolog előtt.

Futáccsal, Kádárral kezdenek az U21-esek 2011. szeptember 6. 14:59 A felnőtt válogatott mellett az U21-es magyar csapat is pályára lép kedden, amely az írországi vereség után Olaszország ellen javíthat 17 órától Székesfehérváron.

Magyar dráma: két perc hiányzott ... 2011. június 6. 19:42 Ilyen nincs, de tényleg! A találkozó nagy részében harcosan és helyenként jól is játszó magyar U21-es labdarúgó-válogatott 1-0-ra vezetett Futács Márkó góljával Franciaország ellen és ezzel elődöntősnek mondhatta magát a toulini fesztiválon. A 82. percben azonban egy jobb oldali szöglet után Duplus szép mozdulattal Gulácsi Péter kapujába fejelt, ezzel pedig búcsúzott Róth Antal szövetségi edző együttese. A másik találkozón ugyanis Mexikó emberhátrányban játszva is 2-1-re legyőzte Kínát.

U21: kikaptunk Mexikótól 2011. június 4. 20:14 Kétgólos vereséget szenvedett Mexikótól a magyar U21-es válogatott a Touloni Torna csoportkörének második fordulójában.

Kicsinálta Kínát a magyar válogatott 2011. június 2. 20:00 Fölényes, 3-0-s győzelmet aratott az U21-es magyar labdarúgó-válogatott Kína felett a touloni utánpótlástornán. Az első, negyvenperces félidőben nem született gól, fordulás után azonban beindultak a mieink: Katona Máté, Futács Márkó és Eppel Márton egyaránt eredményes volt. Magyarország szombaton lép pályára legközelebb, akkor Mexikó lesz az ellenfél.

Erős magyar keret a touloni fesztiválra 2011. május 30. 19:30 Nagy reményű, korukhoz képest rengeteg tapasztalattal rendelkező játékosom alkotják Róth Antal szövetségi edző keretének magját a rendkívül népszerű touloni tornára utazó U21-es válogatottban. A küldöttség kedden utazik Franciaországba, majd csütörtökön Kína ellen mutatkozik be.

U21: megnyert meccset buktunk el 2011. március 28. 20:55 A magyar U21-es válogatott a szünetben még 2-1-re vezetett Splitben a horvát válogatott elleni felkészülési mérkőzésen, ám a találkozó hajrájában két gólt is szerző házigazdák végül 3-2-re nyertek.

Nehéz csoportban a magyar válogatott 2011. február 3. 15:40 Az UEFA nyoni székhelyén csütörtökön délben sorsolták ki a 2013-as U21-es Európa-bajnokság selejtezőinek csoportbeosztását. A Róth Antal vezette magyar korosztályos válogatott a hetedik csoportba került az olasz, a török, az ír és a liechtensteini együttes mellé a Magyar Labdarúgó-szövetség közlése szerint.