KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HEARTS"
Bunda: letartóztatták Rooney édesapját 2011. október 6. 14:38 Kínos helyzetbe került Wayne Rooney, miután édesapját és nagybátyját is letartóztatták, ráadásul fogadási csalás gyanújával. Nem a Manchester United mérkőzéseire került fel pénz.

Csak a harmadik a Celtic! 2011. október 2. 18:37 Már a harmadik vereségét szenvedte el idén a Celtic (tavaly összesen négyszer kapitulált), így visszacsúszott a harmadik helyre és tízpontos hátrányt szedett össze az ősi rivális Rangersszel szemben a skót bajnokságban. Skacel az 58. percben szerzett vezetést a Paks korábbi El-ellenfelének, a folytatásban, Commons kiállítása után Stevenson gólja pecsételte meg végleg a Kelták sorsát.

„A gólját sem érdemelte meg a Paks" 2011. augusztus 5. 13:22 Talán nem volt olyan messze a Paks a Heartstól csütörtökön, mint azt a 4-1-es végeredmény sugallja, ennek ellenére a skótoknál bemutatkozó Paulo Sergio úgy fogalmazott, hogy a magyar együttes szépítő gólját sem érdemelte meg.

Nincs már magyar csapat Európában 2011. augusztus 4. 22:32 Az utolsó magyar csapat is búcsúzott a nemzetközi kupáktól, miután a Paks 4-1-es visszavágó után, 5-2-es összesítéssel kiesett a Hearts ellen az Európa-liga 3. selejtezőkörében. Háromgólos különbség nem volt a két együttes között, de a jobbik jutott tovább. A paksiaknak még sincs miért szégyenkezniük.

El: paksi bravúr a pakliban? - blog 2011. augusztus 4. 15:47 Sokáig úgy tűnt, a szerda maga lesz a megvalósult álom, ám egy-egy apró mozzanat egyszerűen "csak" sikeres, nyereséges nappá nyilvánította azt. Bloggerünk büszke lehet magára, hiszen remek tippsorral állt elő - mindentől függetlenül. Még nekünk is tetszett. A csütörtök azonban új kihívásokat rejt magában, jósunk nemcsak a saját tippjei, de a Paks miatt is izgulhat. Ő sejt valamit...

Újabb bravúrra hajt a Paks az El-ben 2011. augusztus 3. 23:18 Kis Károly szerint erőt adhat a Paksnak a Tromsö elleni bravúr az Európa-liga 3. selejtezőkörének visszavágójához. Az atomvárosiak sikeredzője tudja a receptet, ám azzal is tisztában van, hogy együttese nagy nyomás alatt játszik majd. Az első, székesfehérvári összecsapást egy igencsak kérdéses büntetőt követően 1-1-re hozta a viharos napokat élő Hearts.

Balhé a Paks El-ellenfelénél 2011. augusztus 3. 18:56 Egy nappal a Paks elleni Európa-liga-párharc visszavágója előtt áll a bál a skót Heartsnál. A klub tulajdonosa, Vlagyimir Romanov tengelyt akasztott az újságírókkal azok után, hogy a Dundee Unitedtől elszenvedett bajnoki vereség után menesztette Jim Jefferies menedzsert, akit a portugál Paulo Sergio váltott a kispadon.

Új menedzsere van a Paks El-lenfelének 2011. augusztus 2. 12:24 A télen még a Sporting Lisszabont irányító Paulo Sérgio Bento Brito lett a hétfőn eltávolított Hearts menedzsere, így ő irányítja a skót együttest a Paks elleni csütörtöki Európa-liga-mérkőzésen.

Kirúgták a Hearts menedzserét 2011. augusztus 1. 16:47 A skót közszolgálati televízió (STV) honlapján tényként közli, kirúgták az Európa-ligában a Paks elleni visszavágóra készülő Hearts menedzserét, Jim Jefferiest és segédedzőjét, Billy Brownt. Előbbi a klubon belül kap előkelőbb pozíciót. Hivatalos megerősítés egyelőre nincs.

A paksiak megismételnék Tromsőt 2011. július 29. 13:33 A paksi futballisták egyáltalán nem örültek annak, hogy csütörtökön 1-1-es eredményt értek el az esélyesebbnek tartott Hearts ellen, de fogadkoznak, Skóciában megpróbálják megismételni a tromsői bravúrt, a hazai döntetlent követő 3-0-s sikert. A szigetországi ellenfél edzője viszont úgy véli, most már fiainak „csak” be kell fejezniük a munkát, vagyis a továbbjutás már a kezükben van.