Tovább tart a Lyon mélyrepülése

Szerző: shLétrehozva: 2009. április 19. 22:56
Egyetlen gól esett csupán a francia labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának rangadóján, a Bordeaux-Lyon találkozón. Ezt az egyet pedig a bordeaux-i Alou Diarra szerezte a 43. percben.

A mérkőzésen hiába próbálkozó címvédő Lyon ezzel az újabb sikertelenséggel már a harmadik, hiszen éppen legyőzőjével cserélt helyet a tabellán. A bajnokságot a Lorientban fordítani tudó Marseille vezeti 64. ponttal, a Bordeauxnak 62, a Lyonnak 60 pontja van.

A Le Havre-t lemészárló fővárosi PSG 59 pontot gyűjtve a negyedik a rég nem látott izgalmakat tartogató pontvadászatban.

FRANCIA LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG, 32. FORDULÓ:
Vasárnap:
Bordeaux - Lyon 1-0 (1-0)
Gólszerző: Diarra (43.)
Lorient - Marseille 1-2 (1-0)
Gólszerző: Gameiro (8.), ill. Civelli (59.), Brandao (79.)
Kiállítva: Le Lan (89.), ill Cana (89.)
PSG - Le Havre 3-0 (1-0)
Gólszerző: Giuly (41.), Rothen (54.), Hoarau (90.)
Szombat:
Caen-Nancy 1-2, Grenoble-Toulouse 1-0, Monaco-Rennes 3-1, Nantes-Nice 2-0, Sochaux-Auxerre 0-1, Valenciennes-Le Mans 0-2, St.Etienne-Lille 2-1.