Szalai nevethetett, Hajnal sírhatott

Létrehozva: 2012. január 29. 19:51
Szalai Ádám 65 percet kapott edzőjétől a Mainzban, és Hajnal Tamás is ott volt a pályán az első sípszó pillanatában Stuttgartban a Bundesliga 19. fordulójának két mérkőzésén. A csatár örülhetett, a találkozót végigjátszott középpályás nem.

A Mainz odahaza az utolsó helyezett Freiburgot fogadta, s verte meg 3-1-re úgy, hogy a vendégek Diagné kiállítása miatt 86 percig (!) emberhátrányban voltak. Szalai nem lőtt gólt, de vastaps kísérte a kispadra, amikor a 65. percben Yilmaz felváltotta.

Hajnal Tamás és a Vfb a szezon meglepetéscsapatát látta vendégül a forduló zárómeccsén, sok köszönetük azonban nem volt az egészből. A Gladbach 3-0-ra győzött, a meglepően sima vereség után kifütyülték a svábokat.

BUNDESLIGA, 19. FORDULÓ:

Mainz-Freiburg 3-1 (Choupo Moting 3., 17., Polanski 6. - 11-esből, ill. Krmas 68. - kiállítva: Diagné 4. - Freiburg)

Stuttgart-Mönchengladbach 0-3 (Hanke 31., Reus 81., Camargo 84.)