KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HAJNAL TAMÁS"
Bréking: Hajnal Tamás hosszabbított! 2013. január 7. 13:39 További egy évvel, 2014-ig meghosszabbították a szerződését Hajnal Tamásnak, a magyar labdarúgó-válogatott középpályásának a német bajnokságban szereplő VfB Stuttgartnál. Az Európa Ligában a legjobb 32 közé jutott együttes hétfőn számolt be a megállapodásról, amely további egyéves hosszabbításról szóló opciót is tartalmaz.

Hajnalék kiütötték Dzsudzsákékat 2012. augusztus 28. 20:02 A Stuttgart a hazai 2-0-s győzelem után 1-1-es döntetlent játszott a visszavágón, így 3-1-es összesítéssel búcsúztatta a Dinamo Moszkvát az Európa-liga rájátszásában. A svábok mindhárom gólját Vedad Ibisevic szerezte, Alekszandr Kokorin csak a moszkvai meccsen tudott egyenlíteni. A keddi mérkőzést Hajnal Tamás végigjátszotta a vendégek soraiban, Dzsudzsák Balázst a 68. percben cserélte le a Dinamo új edzője, Dan Petrescu.

Gerára és Hajnalra nem számít a kapitány 2012. augusztus 12. 23:11 Egervári Sándor előzetesen megadott keretéből két futballista Hajnal Tamás és Gera Zoltán kisebb sérülés miatt kénytelen kihagyni az Izrael elleni találkozót, a szövetségi kapitány helyükre Koltai Tamást, a Győri ETO középpályását hívta meg együttesébe. A magyar válogatott szerdán 20.30 órakor a Puskás Ferenc Stadionban játssza utolsó felkészülési mérkőzését a világbajnoki selejtező sorozat megkezdése előtt.

Robognak az El-ért Hajnalék 2012. április 13. 22:47 Megerősítette ötödik helyét, és egyre biztosabb, hogy selejtezőt sem kell játszania az Európa-ligáért Hajnal Tamás csapatának, a Stuttgartnak, miután simán, 4-1-re verte az elmúlt években szebb napokat is megélt Werder Brement a 31. forduló péntek esti nyitó mérkőzésén. A magyar középpályás a második és a harmadik gólban is benne volt, 0-1 ről kell fordítania csapatának.

Hajnal segíthet a Bayern Münchennek 2012. március 30. 17:25 Hatalmas az eufória a Borussia Dortmund csapatánál, ennek a hullámait meglovagolva növelné átmenetileg nyolcpontosra a BVB az előnyét a bajnokságban, amihez a Stuttgartot kell két vállra fektetnie péntek este a Signal-Iduna Parkban. Az ugyancsak szárnyaló Bayern München szombaton bajor-frank derbit játszik a Nürnberg otthonában.

A döntetlenek napja a Bundesligában 2012. február 4. 17:37 Öt délutáni mérkőzésből négy eldöntetlenre végződött a Bundesliga 20. fordulójának szombat délutánján. Az egyetlen kivételt a Hannover jelentette, amely Berlinben volt képes mindhárom pontot megszerezni. Szalai Ádám a kispadra sem fért oda a Mainzban, Hajnal Tamás a 79. percben váltotta Kvistet a Stuttgartban.

Szalai nevethetett, Hajnal sírhatott 2012. január 29. 19:51 Szalai Ádám 65 percet kapott edzőjétől a Mainzban, és Hajnal Tamás is ott volt a pályán az első sípszó pillanatában Stuttgartban a Bundesliga 19. fordulójának két mérkőzésén. A csatár örülhetett, a találkozót végigjátszott középpályás nem.

Hajnal kapufát lőtt, a Schalke második 2012. január 21. 17:43 Hajnal Tamás végig a pályán volt a Gelsenkirchenben fellépett Stuttgartban, ám sok öröme nem lelt az első idei Bundesliga-fordulóban. A VfB ugyanis 3-1-es vereséget szenvedett a Schalke ellenében, a szépítő vendéggól előtt a magyar válogatott középpályás a kapufára lőtt, a kipattanót Okazaki pofozta a hálóba. A királykékek ezzel a második helyre ugrottak, de a 22. fordul még nem ért véget - a Dortmund vasárnap Hamburgból foglalhatja vissza az ezüstérmes pozíciót a német futballbajnokságban.

Győztek Hajnalék, a HSV már nem kieső 2011. november 20. 23:25 Hajnal Tamás végig a pályán volt a Stuttgart 2-1-es győzelme alkalmával, a VfB az újonc Augsburgot győzte le a Bundesliga 13. fordulójában és már hatodik. A Hamburg szintén otthon gyűjtötte be a három bajnoki pontot, a kikötővárosiak a Hoffenheimet fektették két vállra, minek köszönhetően hosszú idő után elléptek a kiesőzónából.

Bayern-sziporka a bajor derbin 2011. október 29. 17:21 VIDEÓK! Ha Bayern München és hazai pálya, akkor nincs kecmec: a német rekordbajnok ezúttal a Nürnberget csinálta ki a bajor derbin 4-0-ra az Allianz-Arénában a Bundesliga 11. fordulójában. A meccs hőse a tizedik meccsén immáron tizenegyedik és tizenkettedik találatát jegyző Mario Gomez volt, de Franck Ribéry és Bastian Scweinsteiger bombagóljai sem voltak "kutyák". A Stuttgart-Dortmund rangadón a hazaiaknál egykori csapata ellen kezdett Hajnal Tamás, a meccs viszont negyedórát csúszott.