KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VFB STUTTGART"
Cserélik a stábot a sereghajtó svábok 2014. november 24. 14:46 Távozik posztjáról Armin Veh, a német bajnokságban sereghajtó VfB Stuttgart vezetőedzője.

Feltámadt a Stuttgart: féltucat gól! 2013. szeptember 1. 18:03 Megszerezte első pontjait a VfB Stuttgart a német labdarúgó-bajnokságban, miután a negyedik forduló első vasárnapi mérkőzésén hazai környezetben 6-2-re kiütötte a Hoffenheim együttesét.

Viszlát Stuttgart, viszlát Szpartak! 2013. augusztus 29. 20:15 A Stuttgart a rijekai 2-1-es vereség után hazai pályán is hátrányba került, majd a második félidőben egy öngóllal fordított, de végül mégis kiesett az Európa-ligából a rájátszás hazai visszavágóján, csütörtökön. A svábok sorsát egy 94. percben végigvitt kontratámadás pecsételte meg. Csúfos kudarcot vallott a Szpartak Moszkva is, amely St. Gallenben értékes döntetlent ért el egy héttel ezelőtt, de csak azért, hogy aztán hazai pályán 4-2-es pofonba szaladjon bele, és búcsúzzon a sorozattól.

Bayern: kilencből nyolc idegenben! 2013. január 27. 19:22 Tízpontos távolságon kívül tartotta a címvédő Borussia Dortmundot a Bayern München a Bundesligában, a bajnokság 19. fordulójának vasárnapi játéknapján, miután biztosan, 2-0-ra nyert a Stuttgart vendégeként. Molinaro labdaeladása sokba került a VfB-nek, amely a második félidő elejéig jól tartotta magát. Mandzukic és Müller a két gólszerző, ez már a nyolcadik idegenbeli sikere volt a bajoroknak.

Robognak az El-ért Hajnalék 2012. április 13. 22:47 Megerősítette ötödik helyét, és egyre biztosabb, hogy selejtezőt sem kell játszania az Európa-ligáért Hajnal Tamás csapatának, a Stuttgartnak, miután simán, 4-1-re verte az elmúlt években szebb napokat is megélt Werder Brement a 31. forduló péntek esti nyitó mérkőzésén. A magyar középpályás a második és a harmadik gólban is benne volt, 0-1 ről kell fordítania csapatának.

Az utolsó ellen botlottak Hajnalék 2012. március 9. 22:27 A Kaiserslautern egymás után harmadik bajnokiján nem szerzett gólt, de micsoda különbség! A sereghajtó a Bundesliga 25. fordulójának nyitómeccsén Stuttgartban játszott 0-0-t, így fontos pontot hozott el a sváboktól. A meccsen egy órát játszott Hajnal Tamás, a válogatott középpályást Cacau váltotta. A Stuttgart egy 4-1-re, majd egy 4-0-ra megnyert Bundesliga-találkozó után húzta be a kéziféket.

Szalai nevethetett, Hajnal sírhatott 2012. január 29. 19:51 Szalai Ádám 65 percet kapott edzőjétől a Mainzban, és Hajnal Tamás is ott volt a pályán az első sípszó pillanatában Stuttgartban a Bundesliga 19. fordulójának két mérkőzésén. A csatár örülhetett, a találkozót végigjátszott középpályás nem.

Nagyhalat fogott Hajnal Stuttgartja 2012. január 25. 13:18 A Stuttgart négy és féléves szerződést kötött Vedad Ibiseviccsel.

Honvéd-gólvágó a Stuttgartnál 2011. november 30. 16:29 A Bp. Honvéd góllövőlistát vezető támadója, Danilo egyhetes próbajátékon vesz részt a Stuttgartnál a Bild német lap értesülése szerint.

Győztek Hajnalék, a HSV már nem kieső 2011. november 20. 23:25 Hajnal Tamás végig a pályán volt a Stuttgart 2-1-es győzelme alkalmával, a VfB az újonc Augsburgot győzte le a Bundesliga 13. fordulójában és már hatodik. A Hamburg szintén otthon gyűjtötte be a három bajnoki pontot, a kikötővárosiak a Hoffenheimet fektették két vállra, minek köszönhetően hosszú idő után elléptek a kiesőzónából.