Szalai-gól, Stieber gólpassz - videó!

Szerző: shLétrehozva: 2010. október 27. 20:48
VIDEÓ! Öt perccel azután, hogy pályára lépett, máris gólt lőtt Szalai Ádám. A Mainz 22 éves magyar válogatott támadója 0-2-nél szállt be Aachenben, de góljával már csak a szépítésre futotta a Bundesliga-első vendégeknek - így a gólpasszt jegyző Stieber Zoltánék jutottak a legjobb 16 csapat közé a Német Kupában. A legnagyobb meglepetést az Offenbachben kieső Dortmund és a Gladbachban búcsúzó Leverkusen okozta.

NÉMET KUPA, 2. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Szerdai meccsek:
Aachen–Mainz 2-1 (Stieber a 26. percben adott gólpasszt Auernek, Szalai a 63. percben állt be és a 68. percben fejelt hét méterről gyönyörűen a hazai kapuba)