Otthon hozta a kötelezőt a Kazincbarcika

Szerző: shLétrehozva: 2008. május 10. 20:19
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 27. fordulójában a kieső helyen álló Tuzsér látogatott Kazincbarcikára. A küzdelmes mérkőzésen a vendéglátók végig irányították a játékot, így a hosszabbításban szerzett tuzséri szépítés sem változtatott a tényen: a KBSC 2-1-es sikerével begyűjtötte a három pontot.

27. FORDULÓ
Kazincbarcikai SC – Tuzsér 2-1 (1-0)
Kazincbarcika, 400 néző. V.: Szöllősi.
KBSC: Tajti – Hanász, Bányai, Sebők, Romhányi – Engi (Dávid, 67.), Kovács P., Elek (Veréb, 89.), Kerekes – Binder, Máthé (Németh, 82.). Edző: Kócsi József.
Tuzsér: Nagy Z. – Jeddi, Sipos, Dancs, Úr – Szabó I. (Sikorszki, 78.), Babjak (Minyin, 70.), Iván, Fodor – Simon, Fekete (Tóth T., 75.). Edző: Virovecz Pál.
Gólszerző: Máthé (1-0) a 37., Dávid (2-0) a 88., ill. Simon (2-1, 11-esből) a 93. percben.

A mérkőzés elejét a ,,szokásos" tapogatózás vezette fel, ám a Barcika valamivel aktívabb, és kapura is veszélyesebb volt.

Ennek meglett az eredménye, hiszen a 37. percben nem mindennapi körülmények után vezetést szerzett a házigazda: két próbálkozásuk is a kapufán csattant, ami után Máthé Gergő végül kapuba lőtte a labdát (1-0).

A fordulás után tovább gyűrték egymást a felek, az izgalmak azonban a hajrára maradtak: Dávid Zoltán egy szép egyéni akció után után növelte a KBSC előnyét (2-0), míg a Tuzsér egy büntető révén legalább a becsületgólt megszerezte (2-1).

EDZŐSZEMMEL
Kócsi József: – Kitűnő játékvezetés mellett a kidolgozott helyzeteink alapján megérdemelten nyertünk.
Virovecz Pál: – Sajnos elnyomják a kiscsapatokat, ezt a tendenciát nem értem.