KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KAZINCBARCIKA"
Emberelőnyben ütötte ki a Barcikát a Vác 2008. október 25. 16:20 Hiába szerzett vezetést az első félidőben fölényben játszó Kazincbarcika a labdarúgó NB II Keleti csoportjában, a második félidőben hengerelt a Vác és kiütéses győzelmet aratott szombaton.

Labdarúgás, NB II: Elindulna az élmezőny felé a Kazincbarcika 2008. október 3. 15:59 Hazai pályán, a BKV Előre ellen szeretne felzárkózni az élmezőnyhöz a Kazincbarcika együttese a labdarúgó NB II Keleti-csoportjában. A hét végén a kilencedik fordulót rendezik meg a másodosztályú bajnokságban, a borsodi együttes szombaton 15 órakor fogadja a "közlekedésieket".

Érvénytelen a Kazincbarcika nevezése 2008. szeptember 30. 15:55 A Vegyész RC-Kazincbarcika férficsapatának vezetői a második póthatáridőre sem juttatták el hiánytalanul a nevezésüket a Magyar Röplabda Szövetség számára, ezért a 2008–2009-es szezonban egyetlen felnőtt és utánpótlás-sorozatban nem vehetnek részt.

NB II, Keleti csoport: Makón is pontokat szerezne a Kazincbarcika 2008. augusztus 29. 16:49 A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 4. fordulójában Makón szerepel vasárnap 17.30-tól a Kazincbarcikai SC. A borsodi együttes az elmúlt körben szerezte meg első győzelmét, mely az edzőjük szerint jó hatással volt a csapatra.

Otthon hozta a kötelezőt a Kazincbarcika 2008. május 10. 20:19 A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 27. fordulójában a kieső helyen álló Tuzsér látogatott Kazincbarcikára. A küzdelmes mérkőzésen a vendéglátók végig irányították a játékot, így a hosszabbításban szerzett tuzséri szépítés sem változtatott a tényen: a KBSC 2-1-es sikerével begyűjtötte a három pontot.

A saját dolgát nehezítette meg a Vegyész 2008. április 30. 12:36 A férfi röplabda NB I-es Ligabajnokság 5-6. helyéért zajló - az egyik csapat második sikeréig tartó - párharc első mérkőzésén a Vegyész RC-Kazincbarcika a MAFC-Hartmann-Mapei együttesét fogadta. A fiatal borsodi együttes nyerte az első két szettet, majd a MAFC szépített. A negyedik játékot és ezzel a mérkőzést a VRC nyerte.