Döntetlennel zárt a Mainz és a Stuttgart

Szerző: shLétrehozva: 2009. december 13. 17:51
Drámai hajrá után 1-1-es döntetlennel zárult a BL-nyolcaddöntős VfB Stuttgart mainzi vendégjátéka a német labdarúgó Bundesliga 16. fordulójában. Potgerbnyak már a 11. percben bevette a hazaiak kapuját, majd a 90. percig kellett várni az újabb találatra. A vendégek kapusa, Lehmann piros lapot érően szabálytalankodott, a büntetőt Polanski értékesítette. Lőw Zsolt mindvégig a pályán volt a mainziaknál.

A címvédő VfL Wolfsburg hétközben a Manchester Unitedtől kapott ki 3-1-re a Bajnokok Ligájában, így nem jutott a nyolcaddöntőbe. Ezúttal szintén saját szurkolói előtt bőgött le, ezúttal a Borussia Dortmundtól szenvedett 3-1-es vereséget.

BUNDESLIGA, 16. FORDULÓ
Mainz-VfB Stuttgart 1-1 (Polanski – 90., 11-esből, ill. Pogrebnyak 11.)
VfL Wolfsburg-Borussia Dortmund 1-3 (Grafite 55., ill. Barrios 8., 10., Owomoyela 36.)