KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ZF EGER"
Eger-KO, tíz góllal nyert a Szolnok 2014. december 18. 13:18 Kiütéses, nyolcgólos vereséget szenvedett a magyar bajnok Eger olasz vendégétől, a Pro Reccótól a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 12 csapatos főtáblájának A jelű hatosában, a körmérkőzéses sorozat szerda esti második fordulójában a Bitskey-uszodában. A Spandau 04 vendégeként Berlinben is diadalmaskodni tudott, méghozzá tízgólos különbséggel a Szolnok.

Harmadszor bajnok az Eger pólócsapata 2014. május 19. 21:27 Megvédte címét, s 2011 és 2013 után harmadszor is aranyérmes lett a férfi vízilabda ob I-ben az Eger, amely hazai medencében legyőzte a Szolnokot a döntő negyedik mérkőzésén, hétfőn.

Az Egernél az előny a döntőben 2014. május 15. 20:48 Az otthon elvesztett első, majd idegenben megnyert második meccs után a harmadik csatában, hazai medencében újfent kikapott a Szolnok az Egertől a férfi vízilabda-bajnokság döntőjében, így összesítésben 2-1-re a hevesi gárda vezet a három győzelemig tartó párharcban. Az aranycsata negyedik összecsapását hétfőn 19.15 órától rendezik Egerben.

Eger-előny a bajnoki döntőben 2014. május 9. 20:33 A címvédő Eger két góllal győzött a hazai medencében játszó Szolnok ellen a férfi vízilabda-bajnokság döntőjének első mérkőzésén. A három győzelemig tartó párharcban az Eger 1-0-ra vezet.

Eger-Szolnok párbaj az aranyért 2014. április 25. 19:31 Harmadik egymás elleni összecsapásukon is legyőzte az Eger a Szegedet a rájátszásban, így ebből az elődöntős párból százszázalékos teljesítménnyel a címvédő jutott a döntőbe a férfi vízilabda ob I-ben. A finálét a hevesi gárda a másik ágon a Honvéd felett diadalmaskodó, és ugyancsak 3-0-s összesítéssel továbblépő Szolnoki Dózsával vívja.

Elvették az Eger veretlenségét 2014. február 1. 21:27 A legutóbb ezüstérmes Szolnok hazai medencében két góllal legyőzte a címvédő Egert, amely ezzel elveszítette veretlenségét a férfi vízilabda ob I-ben.

Először villantott az Eger a BL-ben 2014. január 8. 20:41 Három vereség után a negyedik mérkőzését megnyerte az Eger férfi vízilabdacsapata a Bajnokok Ligája főtábláján: a szerdai játéknapon egy góllal nyert a görög Olimpiakosz ellen.

Elbukott az Eger Dubrovnikban 2013. december 18. 21:54 A ZF-Eger ötgólos vereséget szenvedett a Jug Dubrovnik vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája főtáblás küzdelmeinek harmadik, szerdai fordulójában.

Döntetlen az OB I rangadóján 2013. december 13. 20:30 Kiélezett küzdelemben döntetlent játszott az éllovas és címvédő Eger a Vasas vendégeként a férfi vízilabda ob I pénteki játéknapján.

Az Eger leiskolázta a Szegedet 2013. november 24. 18:00 A címvédő Eger meglepően könnyedén, 13-7-re győzött a Magyar Kupa-győztes Szeged vendégeként a férfi vízilabda ob I vasárnapi mérkőzésén, ezzel viisszavágott az MK-negyeddöntőben elszenvedett fiaskóért. Gerendás György együttese továbbra is százszázalékos a mostani szezonban, és nagy lépést tett az alapszakasz-elsőség felé.