KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "WISLA KRAKOW"
Izraeli sztár a lengyel válogatottban? 2011. szeptember 21. 10:08 Az utóbbi hetekben ugyan kétszer is pályára lépett az izraeli nemzeti tizenegyben Maor Melikson, de a kiváló labdarúgó a jövőben a lengyel válogatottban akar szerepelni. Ezt Grzegorz Lato, a lengyel szövetség elnöke jelentette be.

Ötven méterről emelte át a kapust – film 2011. május 9. 12:34 Néhány nappal a botrányosan zárult Legia-Lech kupadöntő után ismét szebbik arcát mutatta a lengyel labdarúgás: két idegenlégiós is csodálatos gólt rúgott. Mindkét hős krakkói együttest erősít, az 50 méterről betaláló Mihail Sivakov a Wislát, míg Alexandru Suvorov a Cracoviát. A listavezető 3-0-ra nyert a Lechia Gdansk vendégeként, míg a bennmaradásért küzdő Cracovia 3-1-re múlta felül a Polonia Warszawát.

Marcelót szerződtetné Dzsudzsi klubja 2010. május 6. 18:36 Holland lapértesülés szerint brazil védőt szeretne igazolni Dzsudzsák Balázs klubja, a PSV Eindhoven. A következő szezonban is az Európa-ligában szereplő együttes illetékesei Marcelót szánják a hátvédsorba!

Négy perc, amely kiejtette a pécsieket 2010. február 10. 19:48 Magyar csapat nélkül folytatódik a női kosárlabda Euroliga, miután a Mizo-Pécs másodszor is vereséget szenvedett Lengyelországban a Wisla Krakówtól. A magyar együttes derekasan küzdött, négy perccel a vége előtt még minden esélye megvolt a továbbjutást érő diadal megszerzésére, de 58-55 után a hazaiak kerekedtek felül 69-57-es győzelemmel.

Krakkói kosársuli a pécsi hölgyeknek 2010. február 2. 19:18 Ez nem jött össze! Csodát ugyan nem vártunk, de szorosabb első mérkőzést azért igen. Hatalmas volt a különbség a nyolcaddöntő első mérkőzésén a női kosárlabda Euroligában: Wisla Kraków-Pécs 80-53...

A Wislával futhat össze a Loki a BL-ben 2009. július 17. 12:45 Amennyiben a Debrecen kiveri a Kalmart a labdarúgó Bajnokok Ligája második selejtezőkörében, a lengyel bajnok Wisla Kraków vagy az észt Levadia Tallinn várna rá a következő fordulóban. A nyoni sorsoláson arra is fény derült, hogy a Loki idegenben kezdene, így a visszavágón, hazai pályán dönthetné el a fontos kérdéseket.

Újpesti döntetlen a lengyel bajnok ellen 2009. július 1. 20:33 Az Újpest FC 1-1-es döntetlent játszott Ausztriában a lengyel labdarúgó-bajnokság győztese, a Wisla Kraków ellen. A lila-fehérek gólját Tisza Tibor rúgta a 83. percben, míg a krakkóiak találatát büntetőből szerezte Arkadiusz Glowacki (17.)

Tovább robog a soproni expressz 2009. január 27. 19:45 Szoros, izgalmas első félidő után a másodikban remekelt, éss egy remek hangulatú meccsen biztosan verte a Wisla Kraków csapatát az MKB Euroleasing Sopron a női kosárlabda Euroliga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. Székely Norbert együttese a 81-58-as siker után 1-0-ra vezet a két győzelemig tartó párharcban.

Iványival is kikapott a MiZo Krakkóban 2008. december 3. 19:47 57-48-as vereséget szenvedett a MiZo Pécs a Wisla Krakkó ellen a női kosárlabda Euroliga csoportkörének A jelű hatosában, így nem tudott lépéselőnybe kerülni lengyel riválisával szemben.A pontszegény összecsapáson pályára lépett Iványi Dalma is, ám ő sem segítethetett a baranyaiakon, akik így maradtak a negyedik helyen tizenegy ponttal.