KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "WESZELOVSZKY LÁSZLÓ"
Visszatért a Fradiba a bombázó 2009. május 28. 20:07 Visszatér a Ferencváros vízilabdacsapatához Weszelovszky László. A korábbi válogatott pólós - aki eddig a Szeged Beton együttesét erősítette - immáron harmadik alkalommal igazol a fővárosi klubhoz, amellyel kétéves szerződést írt alá. Rajta kívül azonban több klasszis is érkezhet majd a Népligetbe.

Elsüllyedt az Eger csapata Szegeden 2008. október 23. 19:45 A Szeged Beton férfi vízilabdacsapata fantasztikus játékkal három góllal legyőzte az elmúlt bajnokság ezüstérmesét, az Euroligában a főtáblára jutott Eger együttesét a férfi OB I harmadik fordulójában. A hazaiaknál Weszelovszky és Milos Korolija is három gólt szerzett.

Hozta a kötelezőt a Szeged Beton 2008. október 18. 18:01 A Szeged Beton férfi vízilabdacsapata különösebb akadály nélkül tarolta le a francia bajnoki negyedik helyezett Setét pénteken a LEN-kupa szegedi selejtezőcsoportjának nyitómérkőzésén. A bukaresti Steaua Stirom ellen nehezebb dolguk volt a Tisza-partiaknak, de 10-8-ra hozták a meccset.

Weszelovszky egymaga intézte el a Setét 2008. október 17. 18:54 A Szeged-Beton férfi vízilabdacsapatának nem okozhatott különösebb gondot a francia bajnokság negyedik helyezettjének, a Setének a legyőzése a LEN-kupa első selejtezőkörének nyitófordulójában. Kásás Zoltán tanítványaiban bene maradt a tüske a Honvédtól elszenvedett bajnoki vereség miatt, így a habkönnyűnek ígérkező kupamérkőzést is véresen komolyan vették.