KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "WEST HAM UNITED"
95 perces kölcsönadás Angliában! 2014. november 6. 18:03 Rossz vége lett a West Ham-csatár Elliot Lee kölcsönadásának, a 19 éves játékos ugyanis másfél órával a szerződés aláírása után komoly sérülést szedett össze a negyedosztályú Southend edzésén. Micsoda pech!

Songot visszaküldte a Barca Londonba! 2014. augusztus 30. 16:22 A Barcelona egy szezonra kölcsönadta Alex Songot az angol élvonalbeli West Ham labdarúgócsapatának! A játékost a Southampton elleni hazai találkozó előtti percekben már be is mutatták a közönségnek.

West Ham: repülőrajt a játékospiacon 2013. május 21. 22:23 A Liverpool elfogadta a West Ham 15 millió fontos ajánlatát Andy Carrollért, a csapat 24 éves, angol válogatott támadójáért - tudta meg a BBC. Az ász még nem döntött, talán jobb ajánlatra vár. Mindenképpen ott akar lenni a jövő évi világbajnokságon. Csak rajta múlik, hogy végbemegy-e az átigazolás. Eközben UEFA-kupa-győztes erősítés jön a Sahtarból.

Szinte biztos a City ezüstje 2013. április 27. 15:38 A címvédő Manchester City jó úton halad az ezüst bebiztosítása felé a Premier League-ben, a 35. forduló forduló nyitómeccsén nem csillogó focival ugyan, de magabiztosan verte a West Ham együttesét szombaton délután. Varázslatos akció végén Agüero talált be az első félidőben, a végén Yaya Touré zárta le a meccset, bár a szépítés egy Carroll lövésnek és egy Hart-hibának köszönhetően összejött a WHU-nak.

Veretlen a City, de lenullázták 2012. november 3. 20:23 A PL egyik legkiszámíthatatlanabb csapata, a West Ham egy pontot otthon tudott tartani Manchester City ellen a Premier League 11. fordulójának szombati játéknapján. Továbbra is tart ugyan a világoskékek veretlensége, ugyanakkor három pontra eltávolodtak a városi rivális Unitedtől. A City ezúttal sem volt meggyőző, de megvoltak a lehetőségei, az már más kérdés, hogy nem tudott élni velük. Tévez, Dzeko, Balotelli és Agüero is hadilábon állt a góllövéssel. Ilyen nap is van.

A West Ham kiütheti a Milant 2012. július 11. 09:38 A napokban Silvio Berlusconi, az AC Milan elnöke kijelentette, hogy meg akarja szerezni Andy Carrollt, a Liverpool angol csatárát. Most az élvonalba visszajutott West Ham United is bejelentkezett érte.

Priskin-gól a West Ham-Derby Countyn 2011. november 26. 19:09 Novemberben hat hétre kölcsönadta az Ipswich a Derby Countynak, Priskin Tamás pedig azonnal meghálálta edzője bizalmát. A 38-szoros válogatott csatár a West Ham United elleni szombat esti Championship-meccsen talált az ellenfél hálójába. A találkozót 18.20-kor kezdték, a szünetben 1-1 az állás.

Londonban váltott klubot Manuel Almunia 2011. szeptember 30. 15:04 Váratlanul nagy fogás akadt a West Ham United hálójára, a londoniak ugyan csak egy hónapra, de megszerezték az Arsenal kegyvesztett kapusát, Manuel Almuniát. A hírt Sam Allardyce menedzser közölte a West Ham TV-vel.

Elköszönt a Ligakupától a WHU 2011. augusztus 25. 10:50 Története során először bukott el az első akadályon a West Ham a Ligakupában, a londoniaknak egy 89. percben szerzett gól pecsételte meg a sorsát a negyedosztályú Aldershot ellen szerda este. Sam Allardyce szerint drága áratt fizetett McNaughton kiállításáért csapata, amely egész egyszerűen fél hazai közönség előtt játszani az Upton Parkban. Az Aldershot 19 év után jutott tovább az 1. fordulóból Ligakupában.

A másodosztályban folytatja John Carew 2011. augusztus 7. 10:27 A Premier League-től tavasszal búcsúzott West Ham Unitednél kötött ki John Carew, aki ingyen érkezett, miután legutóbb klubja, az Aston Villa a Stoke Citynek adta kölcsön.