KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TÓTH BALÁZS"
Válogatott középpályás a Vidinél 2011. szeptember 14. 09:02 Tapasztalt, 34-szeres válogatott középpályással erősített a bajnok Videoton FC: Tóth Balázs három éves szerződést írt alá. Erről a fehérvári klub honlapja számolt be.

Magyar gólok Európában 2011. július 23. 18:33 Hajnal Tamás gólt lőtt a Nottingham Forestnek a Stuttgartban, csapata így is kikapott 2-1-re. Tóth Balázs a Leverkusen ellen alakította 1-1-re az állást, végül 4-1-re veszített a Genk. A korábbi lokista Dorge Kouemaha a Kaiserslauterben szerzett vezetést, csapata 2-0-ra verte a Ligue 1-induló Nancyt.

Elmarad a magyar csata 2010. december 5. 16:07 A pálya használhatatlansága miatt elmarad a vasárnap délutánra tervezett Venlo-Roda mérkőzés a holland labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. A hazaiaknál Tóth Balázs, míg a vendégeknél Bodor Boldizsár alighanem a kezdőcsapatban kapott volna helyet.

Tóth és Vanczák gólt rúgott, de hiába 2010. szeptember 23. 23:04 Tóth Balázs hiába talált be, a Horváth Gábort és Fehér Csabát is végig a pályán tudó NAC Breda 3-1-gyel búcsúztatta a Venlót a Holland Kupa 3. fordulójában. Svájcban szintén nem ért sokat Vanczák Vilmos gólja, a Sion otthon kikapott a Xamaxtól.

Újabb válogatottunk igazolt Hollandiába! 2010. augusztus 5. 18:03 Fülöp Mártonhoz hasonlóan Tóth Balázs is elhagyta klubját. A belga Genktől a játékos szerint jobb bajnokságban szereplő holland Venlóhoz került egy évre, kölcsönbe.

Újabb sérülés miatt főhet Koeman feje 2009. március 25. 18:49 Második nyilvános edzését is megtartotta a magyar labdarúgó-válogatott kerete az Albánia elleni szombati világbajnoki selejtező előtt. Erwin Koeman szövetségi kapitány az edzésen mutatott produkcióval, a játékosok hozzáállásával elégedett lehetett, az viszont aggodalomra adhat okot, hogy Fehér Csaba után újabb futballista dőlhet ki a sorból: a már korábban vállproblémákkal bajlódó Tóth Balázs ugyanis idő előtt fejezte be a tréninget.

Kiütéses siker, magyarral a főszerepben 2009. március 21. 22:22 A belga első osztályú labdarúgó-bajnokság (Jupier League) 27. fordulójában a Tóth Balázst és Tőzsér Dánielt foglalkoztató Racing Genk saját közönsége előtt lehengerlő játékkal 3–0-ra verte a Tubize csapatát. A meccs második gólját éppen Tóth Balázs szerezte a 35. percben, akit a 62. percben Tőzsér váltott. A címvédő és listavezető RSC Anderlecht pályaválasztóként 2–0-ra nyert a Germinal Beerschot ellen, Juhász Roland a kezdő sípszótól a lefújásig a pályán volt.

Távozott Tőzsér és Tóth Balázs edzője 2009. március 6. 09:22 A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Racing Genk együttesétől távozott Ronny van Geneugdem edző.

Szerződést hosszabbít a Genk magyarja 2009. január 19. 12:48 Elégedettek Tóth Balázssal a belga labdarúgó-bajnokságban szereplő Racing Genk vezetői.

Belgium: Tóth Balázs góllal ünnepelte új szerződését 2008. november 29. 22:08 Tóth Balázs góllal járult hozzá csapata, a Racing Genk győzelméhez a belga labdarúgó-bajnokságban.