KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SOPRONI_LIGA"
Kispesten tudott fordítani a Fehérvár 2008. szeptember 13. 21:55 Bár Maróti révén a 32. percben a hazaiak szerezték meg a vezetést, a vendégek öt perccel később első lehetőségüket gólra váltották Farkas Balázs révén. A hazaiak ezt követően is többet támadtak, mégis Sitku szerzett újabb gólt, míg Hercegfalvi büntetőből sem tudott a kapuba találni.

Két perc alatt eldőlt, újabb Hali-siker 2008. augusztus 9. 22:23 A Haladás magabiztosan és közönségszórakoztatóan játszva megnyerte második hazai találkozóját. Amennyiben ezt a formát a Rohonci úti meccsekre állandósítani tudja a Csertői-csapat, akkor egyik Soproni Ligás együttes sem jöhet nagy reményekkel Szombathelyre.

Kivédekezte a három pontot a Siófok 2008. július 26. 22:02 Jól sikerült a jubileum: a BFC Siófok megnyerte története 500. élvonalbeli labdarúgó mérkőzését. A somogyiak a Soproni Liga első fordulójában az FC Fehérvárt látták vendégül, és Sütő László fejesgólja értékes három pontot ért. A vendégek hiába játszottak fölényben, nem tudták bevenni a nagyszerűen védő Milinte Árpád kapuját.

Kabát remek bemutatkozása, lila siker 2008. július 26. 21:48 Az Újpest 1–0-ra nyert hazai pályán a Nyíregyháza Spartacus ellen a labdarúgó Soproni Liga első fordulójában. A végeredmény szoros, küzdelmes meccset sejtet, de a játékot végig a rengeteg helyzetet kihagyó fővárosiak irányították. Az Ausztriából hazatérő csatár, Kabát Péter remekül mutatkozott be a liláknál, a 40. percben pazar szabadrúgással vetette be a második félidőben kiállítás sorsára jutó Filip Lazareanu kapuját.

Bajnokot vert a kaposvári együttes 2008. július 25. 21:06 A 2008-2009-es bajnoki évad nyitómérkőzésén rögtön borult a papírforma: a kulcsembereit vesztett, a nyári szünetben teljesen átalakult Kaposvár 3-0-ás félidő után 3-1-re verte a bajnok MTK-t. A találkozó első félidejében villámlás miatt szünetet rendelt el a játékvezető, a folytatásban viszont tizenöt perc alatt három gólt szerzett a házigazda...

Bajnok a Loki, kieső a REAC, a Siófok? 2008. július 25. 17:39 Szerkesztőségünk munkatársai a pénteken elrajtoló 2008-2009-es NB I-es labdarúgó-bajnokság végkimenetelének megjóslására vállalkoztak. Összesítettük a voksokat, a dobogóra sorrendben a Debrecent, az MTK-t és a Győrt várjuk, míg véleményünk szerint a Siófok társaságában a REAC búcsúzik az élvonaltól. A csapatok neve után zárójelben a szavazatok számából adódó pontszámot tüntettük fel.

Kaposváron kezd a bajnokcsapat 2008. július 3. 16:05 A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) székházában csütörtökön koradélután elkészítették a Soproni Liga 2008-2009-es szezonjának sorsolását, a július 26-i nyitányon a címvédő MTK Kaposvárra látogat, a Debrecen pedig a Zalaegerszeget fogadja. Arra is fény derült, hogy Szuperkupa sorsa kettő helyett egy mérkőzésen dől el.