KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SITKU ILLÉS"
Hosszabbított a magyar válogatott csatár 2010. április 21. 10:16 Meghosszabbította szerződését Sitku Illés a Videotonnal - közölte a klub hivatalos honlapja. Az egyszer magyar válogatott támadó további egy plusz egy évig marad a fehérváriak játékosa.

Sitku nem lesz a Fradi játékosa 2009. június 26. 13:42 Mégsem tér vissza nevelőklubjához Sitku Illés - tette közzé a Ferencváros hivatalos weboldalán. A jelenleg még a Fehérvár alkalmazásában álló csatár volt a nyár elején a zöld-fehérek egyik fő kiszemeltje.

Visszatérhet a Fradiba a gólzsák 2009. június 15. 18:25 A Ferencváros labdarúgócsapata tárgyalásokat kezdeményezett a Fehérvárral a gólerős csatár Sitku Illés átigazolásával kapcsolatban.

Veszélybe került Sitku tavaszi idénye 2009. március 12. 14:33 Súlyos sérülést szenvedett Sitku Illés, az FC Fehérvár labdarúgócsapatának házi gólkirálya, s az alapos orvosi kivizsgálás után kiderült: a gólerős csatárt lágyéksérve miatt műteni kell. Ez azt jelenti, hogy veszélybe került a támadó tavaszi idénye, s még az is elképzelhető, hogy Sitku a Debrecen ellen játszotta idei utolsó mérkőzését a bajnokságban.

Sitku szerint csapatmunka volt a siker 2008. október 27. 10:50 A Győri ETO elleni mérkőzés egyik főszereplője az FC Fehérvár labdarúgócsapatának két gólt szerző csatára, Sitku Illés volt, akinek ráadásul a sérül Vujovicsot is pótolnia kellett egy személyben. A támadó a SportHirado.hu kérésére értékelte a hétvégi mérkőzésen történteket.

A Fehérvár szünet után parádézott 2008. október 4. 19:42 Teljesen váratlanul szerzett vezetést a Paks a mérkőzés elején Kiss Tamás góljával, de a Fehérvár nagy helyzetek kihagyása után még az első félidőben kiegyenlített Vujovics fejesgóljával, majd fordulás után három perc alatt el is döntötte a három pont sorsát, amihez Sitku ollózása, s Vujovics újabb találata kellett. A 94. percben Kulcsár beállította a 4-1-es végeredményt.