KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SC HEERENVEEN"
Az Ajax másodjára ötöt lőtt és vezet 2011. augusztus 14. 19:36 Videó! Imponáló magabiztossággal kezdte az új szezont a címvédő Ajax, amely a múlt héten a De Graafschapot verte 4-1-re, vasárnap pedig 5-1-re múlta felül a Heerenveent a holland labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában.

Az egy pontnak is örülhettek Dzsudzsákék 2011. április 10. 18:28 A PSV Eindhoven nem tudta kihasználni az éllovas Twente pontvesztését, és a 2-2-es döntetlennek is örülnie kellett a Heerenveen ellen a holland labdarúgó-bajnokság, az Eredivisie 30. fordulójában.

Hatot kapott a holland bajnok! 2010. december 12. 21:22 Elképesztő vereségbe szaladt bele a Bajnokok Ligája A-csoportjában harmadik helyen záró, holland bajnoki címvédő Twente a 17. fordulóban a középmezőnybe tartozó Heerenveen otthonában, ahol 6-2-re kapott ki!

Az Ajax-csatár álomszép duplája - videó! 2010. október 28. 11:54 Nagy vásárt csinált a nyáron az Ajax, amely megszerezte az AZ Alkmaar 26 esztendős csatárát, Munir El-Hamdauit. A 2009-ben a holland gólkirályi címet szerző marokkói meghálálta a bizalmat és tíz góljával az idei rangsorban is az élen áll tíz góllal, de képességeiről jól árulkodik a szerdai Heerenveen (3-1) ellen lőtt gyönyörű duplája, amelyről társa, Luis Suárez is csak elismerően nyilatkozott. Nézd meg a támadó látványos góljait!

Dzsudzsák-gól a Holland Kupában 2010. január 16. 23:00 Dzsudzsák Balázs gólja is kellett ahhoz, hogy a PSV Eindhoven 3-1-re nyerjen Heerenveenben, és bejusson a Holland Kupa negyeddöntőjébe.

Sérülten is hőssé vált Dzsudzsák Balázs 2009. február 27. 22:43 VIDEÓVAL! NÉZZE MEG DZSUDZSÁK GÓLJÁT IS! Bár a PSV meglepő, 3-2-es vereséget szenvedett Eindhovenben a Heerenveentől, Dzsudzsák Balázzsal maximálisan elégedettek lehettek a hazai szurkolók. A holland labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának nyitómeccsén 59 percet kapott a meccs hevében megsérült magyar középpályás, aki pazar találattal és remekbeszabott passzokkal segítette csapatát.

Ittas vezetésen érték a hátvédet 2009. február 5. 16:53 A Heerenveen macedón balbekkjét, Goran Popovot letartóztatták ittas vezetés miatt.

UEFA-kupa, csoportkör: a Feyenoord otthonában nyert a CSZKA 2008. november 6. 21:24 Némi meglepetésre Rotterdamban nyert 3–1-re a CSZKA Moszkva a Feyenoord ellen az UEFA-kupa csoportkörének 2. fordulójában. Habár a németalföldiek végigtámadták a második félidőt újabb gólt csak az orosz együttes tudott szerezni, amely Jevgenyij Aldonyin 83. percben kapott piros lapja miatt tíz emberrel fejezte be az összecsapást. A Wolfsburg együttese hátrányból fordított hazai pályán a Heerenveen ellen, és végül 5–1-re kiütötte holland ellenfelét.

Hollandiában tudott nyerni a Milan 2008. október 23. 22:38 Egyik magyar játékos sem lehetett győztes csapat tagja az UEFA-kupa csoportszakaszában: Dárdai Pál a Herthával döntetlent ért el a Benfica ellen, míg Babos Gábor együttese, a Nijmegen az utolsó percekben kapott két gól miatt vereséggel hagyhatja el Zágrábot. A Milan magabiztos győzelmet aratott, 3-1-re verte idegenben a Heerenveen együttesét.

Ancelotti nehéz ütközetekre számít 2008. október 8. 13:19 Carlo Ancelotti, az AC Milan vezetőedzője úgy gondolja, csapatának keményen meg kell majd küzdenie azért, hogy bejusson az egyenes kieséses szakaszba az UEFA Kupa csoportköréből. Az olasz sztáregyüttes a keddi sorsoláson az E csoportba kapott besorolást, ahol az angol Portsmouth, a német Wolfsburg, a holland Heerenveen és a portugál Braga lesznek az ellenfelei. Ha a csapatok játékoskeretét, pénzügyi lehetőségeit és szakmai felkészültségét nézzük egyértelmű favoritnak számítanak a piros-feketék.