KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "RAJCZI PÉTER"
Hivatalos: Rajczi már nem Újpest-játékos 2012. december 14. 09:21 Hivatalossá vált, hogy az Újpest FC szerződést bont Rajczi Péterrel. A klub egy lehetséges kölcsönügylet miatt miatt várt ki néhány napot a bejelentéssel.

„Rajczi kétszer döfte belém a kést” 2011. augusztus 22. 12:37 Mészöly Géza nem köpködve jött el Újpestről, ahol – ha úgy hozza a sors – akár harmadszor is leülne a kispadra. Előbb viszont tisztába tette a múltat, a célkeresztben Rajczi Péterrel, aki „kétszer is belédöfte a kést”, még ha szándékosságot nem is feltételez Mészöly – a kettejük között húzódó feszültség ellenére.

A lilák megtartották sztárjukat 2011. július 4. 14:40 Rajczi Péter az Újpest labdarúgócsapatánál marad, miután hétfőn egy plusz egy évre aláírt a lila-fehérekhez.

Az Újpest szakított Rajczival 2011. május 27. 16:15 Rajczi Péter távozik Újpestről, miután a lila-fehérek nem hosszabbítják meg a 11-szeres válogatott labdarúgó június 30-án lejáró szerződését.

A fradistát elítélték, az újpestit nem 2010. március 9. 17:21 VIDEÓKKAL! A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága keddi ülésén meghallgatta az újpesti Rajczi Pétert, majd - mivel a beszámolók és a rendelkezésre álló DVD-felvételek megtekintése után nem találtak bizonyítékot arra, hogy a támadó szándékosan lépett földön fekvő ellenfelére a Győr elleni bajnokin - megszüntették a játékos elleni fegyelmi eljárást. A Zalaegerszeg elleni meccsen könyöklő ferencvárosi Dragóner Attilát azonban visszaesőként két találkozótól tiltották el.

Fejberúgták, megtaposták, de jól van 2010. március 3. 11:19 VIDEÓ! Véletlenül fejberúgták, aztán a televíziós felvételek alapján meg is taposták a győri légiós Eugene Fomumbodot a hétvégi Újpest-ETO bajnokin. Utóbbiért az MLSZ illetékesei fegyelmi eljárást indítottak Rajczi Péter ellen, a jövő héten tárgyalják ügyét, jó pár meccses eltiltás néz ki neki. A kameruni játékosnak szerencsére nem esett komolyabb baja.

Rajczi Péter számára véget ért az idény 2009. május 11. 08:07 Idejekorán ért véget a 2008-2009-es labdarúgó szezon Rajczi Péter számára, az Újpest rutinos, válogatott, gólerős támadójának eltörött az egyik lábujja, ezért a folytatásban kénytelen a lelátóról szurkolni társainak. A sérülésről az ujpesfc.hu internetes oldal számolt be.

Az Újpest nyerte a tavasz rangadóját! 2009. március 20. 20:49 Magyar pályákon ritkán látható, fantasztikus hangulatú, bajnoki döntőnek is beillő rangadót nyert meg az Újpest együttese a labdarúgó NB I 20. fordulójában a Debrecen ellen. A lila-fehérek hazai pályán 2-0-ra verték a hajdúságiakat és ezzel átvették tőlük a vezetést a tabellán. A hazaiak két válogatott támadójuk találatával múlták felül a tompán és indiszponáltan játszó Lokit. Ezzel a sikerrel a negyedik kerületiek lélektani előnyhöz jutottak riválisukkal szemben és megnőtt az esélyük a bajnoki cím elhódítására.

Pontjaiba került a kiállítás a liláknak 2008. október 31. 20:51 Az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában az Újpest kétszer is vezetést szerzett Zalaegerszegen, de a 66. perctől emberelőnyben játszó házigazdák mindkétszer egyenlíteni tudtak. Előbb a negyedik percben Korcsmár, aztán a negyvenkettedikben Rajczi szerzett vezetést a vendég lila-fehéreknek, ám Waltner Róbert kétszer egyenlített. Másodszor Lipták kiállítása miatt már emberelőnyből, egy büntetőt értékesítve.

Rajczi Péter visszatért az Újpest FC-be 2008. július 3. 15:52 Hosszas egyeztetések után csütörtökön megállapodott az Újpest FC korábbi csatárával, Rajczi Péterrel. A lila-fehérek hároméves szerződést kötöttek a 27 éves futballistával, aki másfél év légióskodás után tér vissza a Megyeri útra.