KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PVSK-EXPO-CENTER PÉCS"
Beleizzadt a 19. győzelembe a ZTE 2010. február 20. 20:55 Még az utolsó negyed közepén is levegőben lógott a meglepetés, de a veretlenül éllovas Zalaegerszeg végül 78-71-re legyőzte a PVSK-t a férfi kosárlabda-bajnokság 19. fordulójában. A hazaiknál Calvin Watson 27 pontig jutott, Louis Hinnant (18) és Trepák Zoltán (16) is jól célzott. A vendégeknél Srdjan Helbich 15 pontig jutott.

Bencze Zoltán a szemműtét után már edz 2009. január 15. 16:22 A pécsi férfi kosárlabdacsapat, a PVSK-Pannon Power válogatott centere, Bencze Zoltán egy szemműtét után ismét edzésbe állt. A sebészi beavatkozás a Debrecen elleni mérkőzés után vált szükségessé, azonban az együttes érdeke miatt halasztottak. Most viszont már sikeresen túljutott azon a sportoló.

Újabb Olaj-blama, gálázott a Pécs 2008. december 13. 19:56 A férfi kosárlabda NB I 10. fordulójában a Szolnoki Olaj KK megalázó vereséget szenvedett saját közönsége előtt a PVSK-Expo Center Pécs ellen, az esztendő utolsó hazai mérkőzésén. A pécsiek vezére Thomas Kelley volt, aki 17 ponttal és 11 gólpasszal dupla-duplával zárt. Az amerikai játékos tavaly még a Tiszaligetben pattogtatott.

Pécsi esély a nyitányon a Sopron ellen 2008. október 21. 08:54 Kedden este Pécsett kezdi meg bajnoki szereplését a Soproni sÖrdögök férfi kosárlabdacsapata. A nyitányon nem Meszlényi Róbert együttese az esélyes, ám mindent egybevetve a nyolc közé jutást célozza meg a sörgyári csapat

V. PVSK-kupa, kosárlabda: a pécsi férfiak megőrizték serlegüket 2008. október 4. 20:28 Az V. PVSK-kupa zárónapján, az első találkozón a kecskemétiek csak az első negyedet veszítették el, aztán végig verték a kaposváriakat, végük 14 ponttal, 83-69-re legyőzték a somogyiakat. A második szombati mérkőzésen, a tornagyőzelem volt a tét. Végül a pécsiek meglepő fölénnyel kerekedtek felül, 35 ponttal dobtak többet a szombathelyieknél. A 87-52-es hazai siker azt is jelentette, hogy pontegyenlőség után, a PVSK-Panthers otthon tarthatta a serleget, a három nap összesített eredményei alapján.

V. PVSK-kupa, korsárlabda: csupán a szombathelyiek veretlenek 2008. október 3. 19:26 A PVSK-kupa második játéknapján, a harmadik meccsen az első negyedben a Kecskemét nagyon belekezdett, aztán fokozatosan visszaesett. Így azután a szombathelyiek 91-80-ra legyőzték őket, két fellépés után veretlenül menetelve, míg a vetélytárs kettő vereséget könyvelhetett el. A negyedik párban, a kaposváriak kiváló harmadig tíz percet teljesítettek, ami döntő volt, végül a somogyiak 80-65-re nyertek a rendező PVSK-Panthers ellen. Ezzel, mindketten egy-egy győzelemmel állnak, a szombati játéknap előtt.

Pécs: Sztojan Ivkovics a berlinieket tanulmányozza Szlovéniában 2008. augusztus 14. 17:25 Az Alba Berlin euroligás férfi kosárlabdacsapatához megy tanulmányútra Sztojan Ivkovics, a PVSK-Expo Center NB I-es csapatának szakmai igazgatója. Nem a német fővárosba vezet azonban Ivkovics útja, hanem egy magaslati, szlovéniai edzőtáborba látogat majd.

MKOSZ: Máté lemondott elnökségi tagságáról a kosárlabdázóknál 2008. július 13. 19:52 Bár a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének (MKOSZ) honlapján még szerepel a neve, már nem tekinti magát az elnökség tagjának Máté János, a PVSK-Expo Center Pécs férfi NB I-es csapatának ügyvezetője.

Kosárlabda: Williams távozhat, Bencze érkezhet a PVSK-hoz 2008. június 27. 20:45 A PVSK-Expo Center Pécs férfi kosárlabdacsapata nem tudja megfizetni az irányító Nick Williamst, annak ellenér, hogy anyagi „követelései” ugyan nem verdesik az eget. A játékos a történtek után biztosra vehető, hogy nem marad Pécsett.

Pécs: centert még igazolnak, de kevés a változás a palánk alatt 2008. június 22. 17:48 Egy hely még kiadó a PVSK-Expo Center NB I-es férfi kosárlabdacsapatánál. A felnőtt csapathoz centert keresnek, elsősorban hazai környezetben, de a külföldi középjátékos lehetőségét sem zárják ki. Miután Thomas Kelley irányító aláírta szerződését, még egy magas embert keresnek, de számítanak az U-20-as bajnokságot megnyert fiatalok játékára is.