KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PÉCSI MFC"
9 emberre fogyatkozott, de nyert a PMFC 2014. szeptember 26. 21:45 A végére kettős emberhátrányba kerülő Pécs 2-1-es győzelmet aratott a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó NB I kilencedik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

Szárnyal a DVTK, Lencse-dupla Pécsen 2013. október 5. 18:40 Elsősorban a második félidei remek játékával a Diósgyőr 5-0-ra nyert az 51. perctől emberhátrányban futballozó vendég Mezőkövesd ellen a labdarúgó NB I tizedik fordulójának szombati játéknapján. A DVTK egymás után a hatodik győzelmét aratta, mégpedig úgy, hogy remek sorozata alatt egy gólt sem kapott.

Nem kellenek zsoldosok Pécsen 2013. január 7. 19:24 Márton Gábor vezetésével hétfőn megkezdte a felkészülést a tavaszi idényre az OTP Bank Ligában szereplő PMFC-Matias labdarúgócsapata, amelyből négy játékost elküldtek.

Nem igazolhat a Pécs az NB I-ben 2012. november 27. 19:36 Nem igazolhat az élvonalbeli Pécsi MFC labdarúgóklub, ameddig nem rendezte a Kaposvár felé tartozását - döntöttek a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának keddi ülésén.

Bodnár ismét az NB I-ben! 2012. június 28. 10:20 A Pécs labdarúgócsapatához igazolt Bodnár László korábbi válogatott játékos. Tavaly nyár óta volt szabadon igazolható a Dinamo Kijev és a Red Bull Slazburg korábbi játékosa.

Bajzát Péter-Vasas 5-1! 2011. november 26. 18:07 Az ember csak kapkodja a fejét, mik történnek az NB I idei utolsó, 17. fordulójában. A debreceni bravúr után itt az újabb hőstett: Bajzát Péter mesterötösével a Pécs 5-1-gyel küldte haza a Mecsekaljáról a Vasas együttesét. A csatár ezzel nyolcgólos és ötödik a góllövőlistán. A pécsiek a hatodik helyre jöttek fel, a Kaposvár szezonbeli második sikerével ellépett a kiesőhelyről - a zöld-fehérek 13 meccs és hét döntetlen után diadalmaskodtak ismét. A Siófok is nyert, a Balaton-partiak ezt megelőzően utoljára a hatodik fordulóban győztek.

Harmadszor verte a PMFC a Fradit 2011. november 10. 22:08 A Pécs saját pályáján legyőzte a Ferencvárost a labdarúgó Ligakupa csütörtöki mérkőzésén, ezzel az élre került a B csoportban. A baranyaiak az idényben immár harmadszor verte az FTC-t, előzőleg ugyancsak a Ligakupában, illetve a bajnokságban.

Idegenben nem Loki a Loki 2011. október 23. 19:53 Zsinórban harmadik idegenbeli mérkőzését játszott döntetlent, de továbbra is veretlen a labdarúgó NB I-ben a Debrecen, a 13. fordulóban a Pécs végzett megérdemelten 0-0-ra az éllovassal. A vendégek halvány produkcióval álltak elő, csak a második félidőben aktivizálták magukat, de Dibusz Dénes kapus mindig a helyén volt. A PMFC jól, taktikusan játszott, kis szerencsével győzhetett is volna, amelyre így továbbra sem képes augusztus 27. óta.

Bundára akarták rávenni, nemet mondott 2011. október 3. 12:59 Ismeretlen tettesek fogadási csalásra próbálták rávenni a labdarúgó NB I-ben szereplő Pécs játékosát, Törtei Tamást, aki ellen fegyelmi eljárás indult, mivel nem jelezte azonnal az esetet a klubnak - írja a baranyai együttes hivatalos honlapján, amely az alábbi közleményt adta ki. A futballista elmondta, azonnal nemet mondott.

Nyolcgólos dunántúli derbi az NB I-ben 2011. szeptember 24. 21:11 A Pécs fordulatokban gazdag mérkőzésen játszott 4-4-es döntetlent szombaton, Pakson a labdarúgó NB I tizedik fordulójában. Az első gól a vendégeké volt, majd fordított, és 3-2-re is vezetett a Kiss-gárda, tíz perccel a vége előtt azonban újra a baranyaiaknál volt az előny, hogy aztán Böde harmadik gólját megszerezve beállítsa a végeredményt. Második sikerét aratta az Újpest, esélyt sem adva a fővárosban a Haladásnak.