KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PAOLO GUERRERO"
27 milliós bünti a dobálónak! - videó 2010. október 5. 16:38 VIDEÓVAL! 100 ezer eurót (27 millió forint) köteles befizetni José Paolo Guerrero egy jótékonysági szervezet számlájára, mivel tavaly áprilisban a Hannover elleni bajnokit követően egy vízzel teli műanyagflakonnal brutálisan fejbe dobott egy szurkolót.

Hosszabbított támadójával a Hamburg 2010. május 25. 19:57 A sikeres tárgyalásokat követően aláírta új, 2014-ig szóló szerződését Paolo Guerrero, a Hamburg perui játékosa, így biztossá vált, hogy nem igazol a Valenciához.

Amikor elszakad a cérna – videó 2010. április 8. 12:32 Ötmérkőzéses eltiltással sújtották Paolo Guerrerót. A Hamburg csatára egy vizesflakonnal dobott meg egy szurkolót a Hannover elleni vasárnapi bajnokin.

Nem tért vissza, mert fél a repüléstől 2010. február 4. 14:58 Megígérte, hogy napokon belül visszatér Németországba Paolo Guerrero, a Hamburg perui támadója. A dél-amerikai futballista ugyanis félelmében nem mert repülőre ülni, háromszor is megfutamodott közvetlenül a felszállást megelőzően. A keresztszalag-szakadásából lassacskán felépülő játékos szeretne újra játszani a Hamburgban, ám ehhez előbb le kell küzdenie tériszonyát. Vagy éppen hajóra szállni...

Fél évet kihagy az éllovas gólvágója? 2009. szeptember 30. 14:48 Megműtötték Paolo Guerrerót, a német listavezető Hamburger SV csatárát, aki bal térdében szenvedett keresztszalag-szakadást a szeptember 10-i Venezuela-Peru vb-selejtezőn. Akár félév kihagyás is várhat a perui támadóra.

Ismét Guerrero mentette meg a HSV-t 2009. március 22. 18:49 A Galatasaray elleni sikert követően újra idegenben tudott nyerni a Hamburger SV labdarúgócsapata. A HSV ezúttal a bajnokságban diadalmaskodott, az Isztambulban is két gólt szerző Paolo Guerrero duplájának köszönhetően 2-1-re verte meg a Schalke 04 együttesét, ezzel pontszámban utolérte a Bayern Münchent és a Wolfsburgot. A mérkőzés egyébként 70 percig kiábrándító volt.

Olic nemes bosszúja HSV-győzelmet ért 2008. november 23. 18:47 A Hamburg labdarúgócsapata hazai pályán 2-1-re verte meg a Werder Brement a német bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójának záró mérkőzésén. Guerrero találatával gyorsan vezetést szerzett a HSV, ám ezt Diego a 24. percben szabadrúgásból kiegyenlítette. A győztes gól Ivica Olic nevéhez fűződik, aki hatalmas gólt ragasztott Tim Wiese kapujába.