KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PANATHINAIKOSZ"
Botrány a Pana-Olympiakosz meccsen 2012. március 18. 23:37 VIDEÓK! Szurkolói rendbontás miatt szakadt félbe a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rangadója, a Panathinaikosz-Olympiakosz találkozó. A vendégek kapujában Megyeri Balázs kezdett, a zöldeknél Rudolf Gergelyt nem is nevezték. A Pireusz egy fordulás után szerzett szép góllal vezetett, ám a szünetben, majd a második félidő folyamán is összecsaptak a fanatikusok a rendőrökkel. A bíró lefújta a mérkőzést.

Dinho mégsem lesz Rudolf csapattársa? 2011. november 17. 19:27 Harminc millió euró fejében Rudolf Gergely csapattársa lehet(ne) Ronaldinho. A Panathinaikosz tulajdonosjelöltje, Sultan bin Abdul-Aziz Al Saud herceg megígérte, ha átveszi a klubot, a görög fővárosba csábítja a Flamengo világbajnok zsenijét. Kár, hogy a játékos ügynöke mindent cáfol.

Rudolf a Panathinaikoszé! 2011. augusztus 31. 19:55 A görög Panathinaikosz bejelentette, hogy egy szezonra kölcsönvette Rudolf Gergelyt, a Genoa 26 éves, magyar válogatott támadóját.

BL: dán bravúr Athénban 2011. augusztus 2. 23:27 A dán Odense óriási küzdelemben egy góllal nyert a görög Panathinaikosz vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójának keddi visszavágóján, így továbbjutott a következő körbe.

Djibril Cissé pénteken a Lazióé lehet 2011. június 24. 13:50 Ha sikerül elsimítani a fizetése körüli ellentétet, akkor akár pénteken aláírhat a Lazióhoz Djibril Cissé, a görög bajnokság legutóbbi két szezonjának gólkirálya.

Hazaköltözik a brazil világbajnok 2011. május 24. 12:40 Gilberto Silva elhagyja a Panathinaikoszt és visszatér szülőhazájába, tizennyolc hónapra írt alá a Gremió labdarúgócsapatához.

A Panathinaikosz ült Európa trónjára 2011. május 8. 20:22 Története során hatodszor nyerte meg a legrangosabb európai kosárlabdatornát a Panathinaikosz, amely az Euroliga vasárnapi barcelonai döntőben 78-70-re győzött a Maccabi Tel-Aviv ellen.

Hatot vágva görög bajnok az Olympiakosz 2011. március 20. 19:51 Elképesztő fölénnyel, 6-0-ra győzte le a harmadik AEK Athént az Olympiakosz Pireusz, amely a Panathinaikosz eredményétől függetlenül immár görög bajnoknak mondhatja magát három fordulóval a szezon vége előtt.

A távozás oka: rasszizmus 2011. február 21. 21:40 Djibril Cissé a nyáron távozni akar a Panathinaikosztól, elege lett ugyanis az ellenfél drukkereinek rasszista megnyilvánulásaiból.

Gera, Dzsudzsák távozásáról pletykálnak 2011. január 16. 12:42 A téli uborkaszezon idején egymást érik az átigazolási pletykák, ám a magyar futballistákkal eddig alig-alig foglalkoztak a szakportálok. Eddig! A Mirror ugyanis most tett arról, hogy végre nekünk is legyen min csámcsognunk!