KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PAKSI FC"
A Paks három gólt tartogatott a végére 2014. október 22. 21:11 Paksi triplával zárult a DVTK elleni, a hetedik fordulóból elhalasztott bajnoki - labdarúgásban. Bartha László vezérletével ugyanis hármat rámolt be a házigazda az utolsó nyolc percben. Előtte közel félórán át a Diósgyőr vezetett. Az ETO nem tudott nyerni Kecskeméten, és megragadt a középmezőnyben. Alább az MLSZ beszámolója a szerda esti meccsekről.

Még mindig veretlen a Paks 2014. szeptember 20. 12:24 A házigazda Pécs és a Paks a hajrában szerzett gólokkal 1-1-es döntetlent játszott a labdarúgó NB I nyolcadik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

Nem tud kikapni a Paks 2014. augusztus 29. 21:46 A Paks 3-1-re nyert a Szombathelyi Haladás otthonában a labdarúgó NB I hatodik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, ezzel továbbra is veretlen.

Repülőrajtot vett a Paks az NB I-ben 2014. augusztus 8. 20:53 Az MVM-Paks 3-0-ra legyőzte a vendég MTK Budapestet a labdarúgó OTP Bank Liga 3. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így a két hibátlan csapat meccsét követően a hazaiak mérlege maradt makulátlan. A paksiak ráadásul az eddigi három körben még gólt sem kaptak.

A Paks megtréfálta a Lokit 2012. november 3. 21:44 A címvédő Debrecen hazai pályán 1-0-s vereséget szenvedett a Paks együttesétől a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának szombati játéknapján. Kondás Elemér együttese ezt megelőzően legutóbb a 2010/11-es idény utolsó mérkőzésén, a Haladástól kapott ki hazai pályán a bajnokságban.

Hátrányból nyert Pakson a címvédő Vidi 2011. november 27. 17:53 A címvédő Videoton 1-0-ás hátrányból fordított, és nyert 2-1-re a Paks otthonában a labdarúgó NB I 17., egyben idei utolsó fordulójában.

A Fradi akarásának nyögés lett a vége 2011. november 6. 20:06 A Ferencváros három győztes meccs után gól nélküli döntetlent játszott a Pakssal a labdarúgó NB I 15. fordulójában. A találkozó Albert Flóriánnak állított volna emléket, de a játékosok (különösen a hazaiak) nem tudtak felnőni az alkalomhoz. A szurkolók példát mutattak.

20 éves reménységet igazolt a Paks 2011. november 4. 09:58 Az NB I-es Paks labdarúgócsapata leigazolta az utánpótlás-válogatott Laczkovich Donátot, aki szabadon igazolható volt, mivel volt klubja felbontotta a szerződését.

Kevés volt a visszatérő Torghelle gólja 2011. október 1. 17:02 Hiába játszotta végig és talált be a Honvéd színeiben Torghelle Sándor, a Paks így is elhozta a három pontot Budapestről a labdarúgó NB I 10. fordulójában.

Nyolcgólos dunántúli derbi az NB I-ben 2011. szeptember 24. 21:11 A Pécs fordulatokban gazdag mérkőzésen játszott 4-4-es döntetlent szombaton, Pakson a labdarúgó NB I tizedik fordulójában. Az első gól a vendégeké volt, majd fordított, és 3-2-re is vezetett a Kiss-gárda, tíz perccel a vége előtt azonban újra a baranyaiaknál volt az előny, hogy aztán Böde harmadik gólját megszerezve beállítsa a végeredményt. Második sikerét aratta az Újpest, esélyt sem adva a fővárosban a Haladásnak.