KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NOTTINGHAM FOREST"
Alan Shearer visszatér - a Nottinghambe! 2011. október 4. 14:55 Egykoron ferencvárosi szíveket fájdított és most ismét visszatérne a futballba Alan Shearer. A Newcastle, a Blackburn és a Sunderland egykori kiváló angol válogatott csatára ezúttal a Nottingham Forestbe igazolna - pontosabban annak menedzsmentjébe.

Válogatott edző a BEK-győztesnél 2011. június 13. 11:10 Steve McClaren rábólintott a kétszeres BEK-győztes Nottingham Forest hívó szavára, és aláírt a másodosztályban szereplő együtteshez.

Kiállítás már az első percben! 2011. május 12. 22:57 Neil Taylort, a vendégek játékosát egy csúnya szabálytalanság nyomán már az első percben kiállította a játékvezető a Nottingham Forest-Swansea City mérkőzésen a Championship rájátszásának elődöntőjében, az első felvonáson, a walesi együttes mégis 0-0-s döntetlent harcolt ki a City Groundon. A továbbjutó kilétére a hétfői visszavágón derül fény. A másik ágon a Reading és a Cardiff City küzd meg azért, hogy a döntőbe kerüljön. A finálét május 30-án rendezik a londoni Wembley-stadionban.

Másodosztályban a Pool nyári igazolása 2011. január 31. 11:01 A hétvégi értesülésekkel ellentétben nem tér vissza a Fulhamhez Paul Konchesky, a Liverpool nyári igazolása, aki a Nottingham Foresthez csatlakozik a szezon végéig kölcsönben - jelentette be Kenny Dalglish hétfőn délelőtt tartott sajtótájékoztatóján.

Kölcsönadta sztárját az Arsenal! 2010. november 25. 18:48 Váratlanul kölcsönadta walesi válogatott támadó középpályását, Aaron Ramseyt az Arsenal labdarúgócsapata a másodosztályban feljutásért harcoló Nottingham Forestnek. A szerződés rövidtávú, 2011. január harmadikáig érvényes - jelentették be az Ágyúsok hivatalos honlapjukon.

Csodás kapásgól az angol másodosztályból 2010. január 9. 14:48 VIDEÓVAL!!! Erre még a Nottingham Forest egykor két BEK-győzelme arató játékosai is büszkék lehetnek! A nagy múltú csapat jelenleg az angol bajnokság második osztályában csatázik az ellenfelekkel, pénteken pedig bravúros, 3-1-es győzelmet aratott a West Bromwich Albion vendégeként. Az 53. percben pedig fenomenális gólt ünnepelhettek a Forest szurkolói: a lengyel Radoslaw Majewski éles szögből bombázott elképesztő pontossággal a hálóba, a labda a kapufáról vágódott védhetetlenül a gólvonal mögé.

Watford-siker: Priskin ontja a gólokat! 2009. március 10. 23:28 Tizedszer volt eredményes ebben a szezonban Priskin Tamás a Watford mezében, ráadásul az angol másodosztályú klub ezzel a találattal tartotta otthon a három pontot a Nottingham Forrest ellen a 38. fordulóban. A magyar támadó végig a pályán volt, és a sárgamezesek ezzel két helyet léptek előre és már a tizenhetedikek.

Pofára estek a dúsgazdag manchesteriek 2009. január 3. 18:06 A pénz nem minden! Ezt támasztotta alá az angol labdarúgó FA Kupa harmadik fordulója, amelynek legnagyobb meglepetését a rendkívül stabil anyagi háttérrel rendelkező Manchester City bukása jelentette. Mark Hughes vezetőedző együttesét a kétszeres BEK-győztes Nottingham Forest mostanában szerény eredményeket elérő, a második vonalban a 21. helyen álló csapata győzte le 3-0-ra. A Chelsea hazai pályán csak 1-1-et ért el a harmadik liga 13. helyén álló, az utolsó pillanatokban egyenlítő Southend ellen.

Premier League: Andy Cole befejezte aktív pályafutását 2008. november 11. 16:38 Andy Cole, a Manchester United egykori csatára szögre akasztotta futballcipőjét, és végérvényesen befejezte aktív pályafutását.

Angol labdarúgás, Championship: gól nélkül zártak Nottinghamben 2008. augusztus 10. 16:29 Gyenge iramú, unalmas mérkőzéssel zárult az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság első fordulója. A Nottingham Forest az élvonalból legutóbb kiesett Readinggel játszott vérszegény 0-0-t.