KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NEC NIJMEGEN"
Kirakta egyik magyarját a Nijmegen 2012. június 7. 19:41 Nem hosszabbítja meg Vadócz Krisztián júniusban lejáró szerződését a holland bajnokságban szereplő NEC Nijmegen labdarúgócsapata - mindezt a klub technikai igazgatója, Carlos Aalbers erősítette meg.

Babos Gáborral hosszabbított csapata 2012. március 2. 17:16 Egy évvel meghosszabbította szerződését Babos Gábor, magyar válogatott kapus a holland NEC Nijmegen labdarúgócsapatával.

Vadócz győztes gólja Hollandiában - film 2011. szeptember 21. 12:05 A vártnál ugyan sokkal nehezebben, de végül továbbjutott a második fordulóból a NEC Nijmegen a Holland Kupában, hosszabbítás után 4-2-re győzte le a második ligás Fortuna Sittardot. A vendégcsapat harmadik találatát a 113. percben Vadócz Krisztián rúgta, aki először volt eredményes ebben a szezonban.

Vadócz ismét a holland bajnokságban! 2011. augusztus 31. 19:36 A magyar válogatott középpályás Vadócz Krisztián visszatér a holland NEC Nijmegenhez az Osasunától, egyéves szerződést írt alá. A hír hivatalos.

Babos Gábor az Ajax kispadjáról álmodik 2011. július 12. 12:16 Babos Gábor új kihívásokat szeretne - mindjárt az Ajax Amszterdam kapuja előtt. A NEC Nijmegenben kegyvesztetté vált magyar válogatott futballista azzal is megelégedne, ha a második számú portása lehetne a világhírű együttesnek.

PSV: nem volt elég a Dzsudzsák-gól! 2011. március 13. 18:07 Dzsudzsák Balázs lesipuskás gólja (a 15. bajnoki találata) ellenére nem tudott nyerni a listavezető PSV Nijmegenben, a 27. fordulóban, a hajrában döntetlenre mentették a találkozót a hazaiak (2-2). A magyar szélső a szünet előtt köszönt be Manolev előkészítése után, majd csendre intette a hazai szurkolókat, amivel egy csapásra közellenség lett. Babos Gábor a NEC cserepadjáról tekintette meg a találkozót. Egy pontra olvadt a PSV előnye a Twentével és négyre az Ajax-szal szemben.

Dzsudzsák-gólpassz Babosék ellen 2010. január 22. 22:52 Dzsudzsák Balázs adta a gólpasszt Nordin Amrabatnak a PSV Eindhoven harmadik találata előtt a holland labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 19. fordulójában. Az NEC Nijmegen kapuját védő Babos Gábor emiatt aligha dörzsölhette elégedetten a tenyerét. Az eindhoveniek három ponttal vezetik a tabellát az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Twente előtt.

Lemondott Babos Gáborék edzője 2009. október 27. 12:12 Azonnali hatállyal lemondott a Babos Gábort is foglalkoztató NEC Nijmegen vezetőedzője, Dwight Lodeweges. A szakember szerint nem bíztak benne eléggé a klubnál, ezért nem volt más választása, mint felállni a csapat kispadjáról. Utódját később nevezik meg, addig is Wilfried Brookhuis és Wim Rip vezényli az edzéseket.

Dzsudzsáknak 17 mp. kellett a gólhoz! 2009. október 25. 18:12 VIDEÓ! Dzsudzsák Balázs tizenhét másodperc után lőtt kapásgólt Babos Gábornak a NEC-PSV mérkőzésen, a holland élvonal 11. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén! A magyar szélső készítette elő az Eindhoven második gólját is, végül négy góllal nyertek a vendégek.

Aki a kamerának csúszott be – videó! 2009. október 5. 19:37 Ha sok másról nem is, Moestafa El Kabir megmozdulásáról emlékezetes marad az NEC Nijmegen-Utrecht holland bajnoki: a marokkói csatár „izomból” rácsúszott a kameramanra, akinek így arra sem maradt ideje, hogy arrébb húzza euró tízezreket érő felszerelését. Legközelebb már minden bizonnyal erre az eshetőségre is fel lesz készülve.