KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MAFC"
Szolnoki remeklés Káposztásmegyeren 2008. október 31. 12:22 A megújult összetételben pályára lépő Szolnoki RK-SI a papírforma szerint némi meglepetésre, a látottak alapján azonban teljesen megérdemelten 3:1-re nyert a MAFC-Mapei otthonában a férfi Magyar Kupa második fordulójának első mérkőzésén. A visszavágót november 19-én rendezik.

Férfi röplabda NB I, Kiemelt csoport: fővárosi siker Debrecenben 2008. október 19. 18:15 Négy játszmában diadalmaskodott Debrecenben a MAFC-MAPEI a DEAC ellen a férfi röplabda NB I Kiemelt csoportjában.

Röplabda, férfi NB I: otthon nyert a MAFC a Szeged ellen 2008. október 11. 13:17 A férfi röplabda NB I-es ligabajnokság egyetlen szombati mérkőzésén a MAFC hazai pályán ötjátszmás mérkőzésen nyert a Szeged elllen. A Tisza-partiak már 2-0-ás szettelőnyre tettek szert, de a házigazdák fordítottak.

A kiesett MAFC-nál nem esnek kétségbe 2008. június 7. 15:53 A hagyományoknak megfelelően június első szombatján régi játékosai részére tartott összejövetelt a MAFC férfi kosárlabda-szakosztálya. Olyan korábbi kiválóságok jelentek meg a rendezvényen, mint Mokos Gábor, vagy Kangyal Gergely. A vezetők hangulata mégis kissé szomorú volt, a maiak ugyanis kiestek az élvonalból. Horváth Frigyes ügyvezető-igazgató - aki korábban hosszú éveken át volt a szövetség főtitkára - a most befejeződött évadról s a jövőről is beszélt.

A MAFC életben tartotta a reményt 2008. május 31. 19:45 Hazai pályán fölényes győzelmet aratott a MAFC férfi kosárlabdacsapata az NB I 9-14. helyéért folytatott rájátszásának utolsó fordulójában.a meccs tétje az volt a hazaiak számára, hogy ha kikapnak a Kaposvár ellen, akkor biztos kiesők, ám ha nyertnek akkor maradt esély a bentmaradásra. Később aztán kiderült, hogy a Hódmezővásárhely ZTE elleni sikere miatt a MAFC győzelme nem volt elég.

Megmaradtak a vásárhelyi remények 2008. május 28. 19:50 A Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli nyert a MAFC-Újbuda otthonában a férfi kosárlabda UNIQA NB I A-csoportjának kiesési rangadóján. A 9–14. helyért zajló rájátszás 9. fordulójában aratott csongrádi győzelem azt jelenti, hogy az együttest egy győzelem választja el az élvonalban maradástól.

Hosszabbítást követően győzött az Univer 2008. május 21. 20:04 Megszakadt a Zsoldos-legénység négy mérkőzés óta tartó negatív sorozata, miután a hírös városi alakulat a szerda esti mérkőzésen végül egy ponttal, 90-89-re győzött a fővárosiak ellen. A találkozó csak a hosszabbítást követően dőlt el.